Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el Medvébe?

Hogyan juthatok el Medvébe?

Figyelt kérdés
Győrből szeretnék Medvébe átjutni. Ugye Győr mellett van Vámosszabadi ahová még eltudok jutni. Tőle 7,5 km-re van a határ túloldalán Medve és nem tudom hogy Vámosszabadiból van e busz oda vagy kénytelen leszek átsétálni? :/ Kérlek segítsetek nekem muszáj megtudnom hogy megy e busz Szabadiból Medvébe. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. jún. 14. 12:21
 1/2 anonim válasza:

[link]


Hát a volán online menetrendje szerint nem de azért próbálkozhatsz, lehet rosszul írtam be :/ bocs de ennél többet nem tudok segíteni nagyon nem vagyok járatos mert pont az ország másik felében élek :/ de azért sok sikert

2012. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bensdorp válasza:

Kedves első! Medve egy ma már szlovákiai település, a kérdezőn a magyar menetrend nem segít - gondolom, ezzel ő is tisztában volt, ezért írta ki a kérdést.


Kedves kérdező! Mivel menetrend szerinti buszok nem járnak külföldre, így (ha Vámosszabadiig busszal mész) kénytelen leszel gyalogolni. Hacsak nincs rollered vagy görkorcsolyád. :) Vámosszabadi határától 1 km-re van az átkelő.

2012. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!