Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Biztonságos a Déli pályaudvar...

Biztonságos a Déli pályaudvar aluljárója?

Figyelt kérdés

Üdv. Holnap utazom Bp-re ismerősökhöz. A Délibe fogok érkezni és a 18-as villamossal szeretnék továbbutazni. Ismerőseim szerint jobban járok ha az úttesten rohanok át a kocsik közt a villamosmegállóhoz mintha megkockáztatom az aluljárót. Neten is olvastam pár rémtörténetet.

Igaz, hogy parás a hely vagy ez is amolyan "városi legenda"?

Délelőtt 10 körül érkeznék elég sok csomaggal. Egy kicsit azért parázom :) Előre is köszi a választ...



2012. jún. 20. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülyeség. Télen beköltöztek a csövesek, de nem bántottak senkit, csak büdös volt. De február végén kitették őket.
2012. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Odalent 200 vérszomjas kutya és 3 oroszlán vár, én sem mennék le a helyedben... :D


Komolyra fordítva: ritha hü.lyék az ismerőseid. Nem mondom, nem kölröznék be a déli aluljárójába, de arra a 3 percre, hogy áthaladj... Persze emgtámadhatnak, megehetnek a medvék, de ennek az esélye ugyanúgy megvan a házatok előtti utcán is.

Nem tartom bűnözőtanyának. Persze mondjuk a barátnőmmel egy randit nem tartanék ott... De szerintem a pesti forgalomban 100x veszélyesebb szaladgálni az autók között ráadásul csomagokkal, mint átmenni ott. Naponta emberek tízezrei mennek ott át és általában túlélik :D

Szerintem menj át nyugodtan.

2012. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz hely. A 18-ashoz vezető aluljáróból már rég kipaterolták a hajléktalanokat.
2012. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a gyors választ. Azt hiszem akkor inkább aluljáró mint a forgalom.

Vannak medvék is? Akkor főleg :D

2012. jún. 20. 09:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az kocsik közötti rohangálás a nem biztonságos.

Nyugodtan használd az aluljárót, nem lesz semmi bajod, délelőtt 10-kor pedig pláne nem.

2012. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antimod ***** válasza:
100%
Sokkal gázabb aluljárók vannak, de nappal még az is viszonylag biztonságos. Sok aluljáró már be van kamerázva, sőt, néha még rendőrt is lehet benne látni.
2012. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a déli aluljáróban sokszor láttam már rendőrt én is. a zokniárusokon kívül senki nem fog zavarni
2012. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

úristen, milyen ismerőseid vannak neked? ott élnek Bp-en, és nem tudják, h melyik aluljáró parás és melyik nem?

nappal egyik sem olyan vészes, hogy bárkit nyílt színen négyeljenek fel. sok helyen sün is van.

az a környék meg pláne nem egy bűntanya.


a Nyugatiban volt pár éve valami durva balhé, de az is éjjel 2-3 körül.


nem tudom kinek érdeke ilyen ökörségeket kitalálni...

2012. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy csak be akartak paráztatni. Nem nagyon szeretem a nagyvárosokat, utazni is utálok és ezt Ők is nagyon jól tudják :)

Ezért is tettem fel a kérdésem inkább itt.

2012. jún. 20. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mikor voltam nemrég,akkor a másik oldali kijárat tele volt pakolva térfigyelő kamerákkal. Szóval szerintem az az oldal is be lett telepítve.
2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!