Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Paksra hogyan...

Budapestről Paksra hogyan lehet a legolcsóbban és mégis ésszerűen eljutni?

Figyelt kérdés

Itt a régebbi kérdésem, csak rosszul fogalmaztam meg, nem tűnik el pont azoknak, akik segíteni tudnának:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__3..



2012. jún. 21. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

legolcsóbb lehetőségek:

1. ömlesztettáru szállító teherhajókra elszegődve, amik a Szabadkikötőből indulnak lefelé. ha magas a személyzet cimborálhatósági faktora, bizonyos fedélzeti ellenszolgáltatásért kidobnak titeket völgymenetben a paksi pontonon.

utazási idő: 5-6 óra


2. hármas, négyes kenukkal, túrafelszereléssel leevezni, lefelé még a víz is rásegít. hsz ismerete szükséges. kenuk bérelhetők a ráckevei Dunán.

utazási idő: 10-14 óra (vagy 2 napra leosztva)


3. autóstopp. rizikós, de kalandos. a sofőr korrektségén múlik, mennyit kér, ha kér egyáltalán valamit.

utazási idő: 1,5-2,5 óra


4. kerékpár (jó erőnlét szükséges, de legyőzhető a távolság)

utazási idő: 5-9 óra (vagy 2 napra leosztva)

2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Idióta. :D
2012. jún. 21. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Busszal. Vonat+busz kerülő lenne.
2012. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első! :D nekem is az jutott eszembe, h készítsen a kérdező egy helyes kis tutajt, aztán zúzzon :)

a stop is jó megoldás, vagy inkább a telekocsi. az biztonságosabb, jobban lehet szervezni, nem kell a szerencsére várni.


asszem vonatállomás is van, pont a Dunaparton, de sztem oda már csak szökőévente jár vonat.

2012. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 3/4 Drága nagyon... lehet nevetni névtelenül, de szerintem sok ember van ezzel így...


# 4/4 Oda csak atomvonat jár, nem? Az nem olyan jó... :D

2012. jún. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!