Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Piliscsabára, az...

Kószácska kérdése:

Budapestről Piliscsabára, az Erdészkerthez hogy jutok el legegyszerűbben? ( vonat nem jár odáig most, pótlóbuszt nem szeretnék).

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volán busz jár arra, de nem tudom,hogy a "benzinkút" nevű megálló mennyire van távol Erdészkerttől. Illetve van esetleg más megálló is? Szombaton szeretnék majd menni. Köszi előre is a segítséget!
2012. jún. 26. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gond a pótlóbusszal?
2012. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisgyerekkel megyek, nem szeretnék átszálogatni. Míg Pesten belül a pályaudvarhoz elérek, az sem két perc. A volán busz indulási helye elvileg közelebb van itt, csak azt nem tudom, hogy Pcsabán belül hol van. Ráadásul tartok tőle, hogy a pótlóbuszon (ha tömeg nem is, de) elég sokan lesznek..
2012. jún. 26. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, (vagyis hát nem de neked kell tudni mit szeretnél...)

A vasúti felújítás miatt kb 3x annyian vannak a volán járatokon mert elfogadják a MÁV bérleteket is. Itt is erről számolnak be:

[link] (VP=vonatpótló)


Amúgy megnéztem a volán térképes keresőn, vagy a benzinkútig mész vagy a következő iskoláig. Kb félútra merőlegesen van.

Nem vagyok ismerős Piliscsabán, csak internetről tájékozódtam. Valahol a temető mellett a pirossal jelölt résznél van a kert.

Térkép:

[link]

2012. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor szerinted érdemesebb lenne a vonat+pótló? Szinte pont fele táv lenne a vonattól az erdészkert, mint a busztól..ez elég nagy csáberő ahhoz, hogy inkább "hazai terepen" használjak több tömegközlekesést:)

Térképen megtaláltam én is a célomat, csak a busz megállót nem sikerült vizualizálnom sehogy sem:)

2012. jún. 26. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az új, térképes menetrendi keresőt használod (pl. a www.menetrendek.hu linkje automatikusan erre mutat), ott meg tudod jeleníteni a buszok köztes megállóit is, így tudni fogod, melyik esik a legközelebb az úti célodhoz. Arra azért figyelj, hogy a vonatpótló buszok nem minden Volán-megállóban állnak meg. Ellenben pont az átszállási kényszer miatt kényelmesebben el lehet férni rajtuk meg a vonatokon is és Pilisvörösváron konkrétan az állomás elől indulnak a pótlóbuszok, nem kell hosszan gyalogolni az átszállás miatt. Ráadásul a csatlakozásokra is odafigyelnek.
2012. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!