Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nézik le az ellenőröket?...

Miért nézik le az ellenőröket? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

A minap az egyik éjszakai járaton utaztam, persze tele biztonsági szolgálatos jegyellenőrrel!Mikor felszálltam udvariasan köszöntek.Pár megállóval késöbb felszállt két csávó, akik rögtön belekötöttek az ellenőr hölgybe!A dolog odaáig fajult hogy a busz nem indult tovább, mig le nem szálltak!Leköpték őket, anyázták őket, ők viszont nem is reagáltak rá.!Mivel gondolom nem kockáztatják az állásuk!

Szerintem ők ugyanolyan emberek mint mi vagyunk és csak a munkájukat végzik!Mégis...


2009. júl. 8. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
hát a mai fiatalok ilyenek.ne lehet őket bántani, mert rögtön feljelentenek.
2009. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert sajnos vannak bunkó parasztok,nekem semmi bajom velük mindig van jegyem,bérletem ami alap ahhoz,hogy egyáltalán felszálljak egy buszra.Csak sokan alanyi jogon akarnak utazni mert úgyis arra megy a busz akkor egy emberrel több vagy kevesebb mindegy.szerintük!Most lehet mondani "mert bunkó az ellenőr" de meg kell jegyezni emberekből vannak és ha rossz napjuk van ráadásul leköpi őket ne várjanak "mosolygó collgate emberkét!(van egy gyanúm melyik népcsoportban szokásos és elfogadott a köpködés)
2009. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
20:33 -as mindenben a raszizmust nézed??? nem értem mi köze van ennek a sztorinak hozzájuk?
2009. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

am télleg ők voltak!

De jót is mondjunk róluk két másik férfi kiállt az ellenőrök mellett és ők rakták le a két bliccelőt!

2009. júl. 8. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert ők akadályozzák meg őket abban, hogy rohadt csalók legyenek, és muszéj nekik jegyet venni. Börtönbe kéne az ilyet zárni!!!!!
2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Én örülök hogy a buszon vannak!Sokat járok éjszakain és igy legalább nem kötnek belém a buszon!

Én is láttam már hasonló incidenst!Egyszerüen gusztustalan ahogy beszélnek velük!Én beszélgettem velük, a legtöbbjük halál jó fej ember, családjuk van és értük dolgoznak!Én ezt díjjazom!:)

2009. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért nézhetik le az ellenőröket, mert egy olyan céget szolgálnak, ami az árait nem toleránsan szabja meg.

Képzeld el, hogy csak 2-3 megállót utazol (pl. munkahely) és egy egész Budapestre szóló bérletet kell venned.

Ez mint a fentebb írják is természetesen kétoldalú, állítólag az ellenőrök sincsenek éppen túlságosan megfizetve. Ők rászorulnak a csekély bérre, te pedig a magas ár ellenére az utazásra.

2009. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert sokan általánosítanak!
2009. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 22:58.Semmi bajom az ellenőrökkel,de a cég amit szolgálnak! Vérlázító,hogy 300 Ft egy vonaljegy akár egy megállóra is mikor a volánbusszal 500 Ft akár 30km is utazhatok. Milliárdokat kifizettek szakértőknek a chipkártyás jegyrendszerre ,és bevezették? Nyugaton minden jeggyel egy órát utazhatsz átszállással is.Ehhez nem kell technika csak elhatározás kérdése.A metro is elég nehéz volt elérni.Nyugaton már régen igy volt Ha lementél addig utazhatál és annyi vonalon amennyit akarsz amig fel nem jössz.
2009. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát már most látom a lepontozást:( én is ilyen ellenőr vagyok!viszont hogy mindenki tudja, az árakat nem mi szabjuk meg, a BKV nekünk sem szolgáltat semmilyen utazási kedvezményt!Én is rendes havi bérlettel, vagy jeggyel utazom.A családomat viszont nekem is el kell tartanom valamiből, és jobb híján ez jutott!
2009. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!