Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Róma közlekedése tényleg...

Róma közlekedése tényleg katasztrofális?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé....az autók 98%-a össze van törve...ez most nem vicc, komolyan....annyira hanyagok és lazák az olaszok hogy nem foglalkoznak olyanokkal hogy most összetört az autóm, mennyiért csinálnák meg, hanem úgy fogják fel hogy meg is halhattam volna, ezért boldognak kell lenni...bátyám volt kint és ő azt mondta hogy mikor busszal mentek és volt egy kisebb dugó akkor már nem ment be a megállóba hanem simán a 4 sávos út kellős közepén kinyitotta az ajtót....de franciaországban is valamelyest így van
2012. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olasz közlekedés katasztrofális úgy, ahogy van.
2012. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A magyar se jobb. (mentálisan tuti)
2012. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: mentálisan lehet, de szervezettségben és szabálykövetésben a magyar közlekedés legalja, Budapest is előrébb tart Rómánál.

Persze a digóknál ez is a dolce vita része, nincs is ezzel nagy baj, csak saját kocsival nem biztos, hogy olyan nagy ötlet bemenni a városba. Igaz, én vezettem már Tiranában is, baleset nélkül, ami még Rómánál is nagyobb kihívás, de szívbajosoknak tényleg nem ajánlom egyiket sem.

2012. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De Milánó pl. teljesen más város. Ott a tömegközlekedés is kitűnő.
2012. júl. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!