Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szolnokon mennyire könnyű...

Szolnokon mennyire könnyű közlekedni?

Figyelt kérdés
Valamilyen viszonyítási alapot szeretnék. Például mi a különbség Budapest és Szolnok között? Vagy Miskolc és Szolnok között? Mennyire könnyű eltévedni?

2012. júl. 10. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A méret. Nyilván Budapesthez és Miskolchoz képes kisebb. Amit én észrevettem, hogy a nagyobb városokhoz képest sokkal jobb állapotú az útburkolat, ugye itt nem jár villamos, kevesebb az autó stb. Szolnokon lépten nyomon körforgalomba botlasz, ami megkönnyiti a közlekedést.
2012. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A tömegközlekedéssel mi a helyzet?
2012. júl. 10. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
A buszjáratok egész jók! A 24-24A-s buszokkal körbetudod járnia várost, 10-15 percenként indulnak a vasutállomásról, onnan kiindulva lényegében könnyüszerrel el lehet jutni bármerre. Egész kulturált (BKV-hoz képest)
2012. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. júl. 10. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Egész jó a tömegközlekedése, sűrűek a járatok, viszonylag pontosak, nincs vele probléma. Eltévedni szinte lehetetlen, mindenhogy a Kossuth térre jutsz vissza:)
2012. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy nagyon jó a buszhálózat. Bárhonnan bárhova el tudsz jutni busszal, max. egy átszállásssal.

Gyalogosan nem hiszem, hogy nagyon el lehetne tévedni, legalábbis a városközpontban. Lényegében párhuzamosak a főbb utak, esetleg enyhe kanyar van bennük. Ha ezeket megismered, akkor a belvárosban rendben vagy.

2012. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
itt esetleg tudna nekem valaki segíteni?? törökszentmiklós irányából megyek szolnokra és onnan hogy jutok el szandaszőlősre?? milyen utcákon,nagyon bonyolult?
2012. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszállsz a Tiszaliget után, visszasétálsz a tiszaligeti beszmegállóhoz(az emlékmű előtt) és onnan megy 6-os, 6y-s busz Szandaszőlősre. Rákóczifalvai és Tiszaföldvári és Szandán megy keresztül, kérdés, hová akarsz eljutni.
2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!