Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Engem szívvel műtöttek és nem...

Engem szívvel műtöttek és nem kapok semmi támogatást. Jár nekem valami támogatás a BKV-n vagy nem? Még ha nem is 90%-os de talán valami lehetséges?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is !!
2012. júl. 11. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, miért járna? Mi köze az egészségügyi állapotodhoz a közlekedési vállalatnak?
2012. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És? Sikerült a műtét? Igen. Akkor?


Engem meg bokával műtöttek, mégsem akarok sem ingyen ebédelni a Hiltonban, sem ingyen repülni a Malévval.

2012. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor ezt nem értem mert egy ismerősömnek balesete volt kitört 4 foga és most pótfoga van és 90%- os támogatása van a BKV-nál.
2012. júl. 11. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Jolvan de egy boka meg egy szív műtét közt külömbség van.
2012. júl. 11. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy sztent a koszorúeremben, de eszembe se jutott MÁK kártyát kérni! A haverod se a kitört fogai miatt kapta!

Nincsenek fokozatok vagy megkapod a Magyar Államkincstár kártyáját, vagy nem!

Keresd fela szakorvosodat, aki az állapotod alapján javasolhatja a kártya kiadását! Az igazolást elküldöd a MÁK lakhelyed szerinti kirendeltségére és megkapod a kártyádat.

2012. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!