Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Népligetből hogy jutok el a...

A Népligetből hogy jutok el a Keleti pályaudvarra a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Elsősorban metróval szeretnék menni.Úgy néztem,hogy elmegyek a Kálvin térig,ott átszállok (nem tudom hanyas metróra,zöld),és úgy megyek a Keletiig.Vagy van egyszerűbb útvonal ,másik metró is?

a másik kérdésem pedig,hogy hány jegyet kell vennem? Úgy nem lehet megcsinálni,hogy egyet veszek és az érvényes legyen mindkét metróra? Köszi a választ előre is!


2012. júl. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kálvin téren még nem tudsz metróra átszállni mert építik.

Így metróval az egyetlen megoldás, hogy Népligettől elmész M3-al Deák térig, ott átszállsz az M2-re Örs Vezér tere felé és elmész a Keletiig.


Vegyél egy sima vonaljegyet, így átszálláskor nem kell új vonaljegy, érvényes a másik vonalon is.

2012. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike! :)
2012. júl. 17. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Na, hát zöld metró az nincs. :)


A 2-es a piros, az meg a Keletihez.

A 3-as a kék, ha a Kálvinon akarsz felszállni, ahogy előttem írták, akkor az lesz az.


a kisföldalattit sárgával szokták jelölni.

2012. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Leggyorsabban 1-es villamossal a Puskás Ferenc Stadionig, onnan metróval 1 megálló a keleti. Időben ha jól jön a metró és a villamos akkor kb 12 perc.
2012. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
deha villamossal megy akkor 2 jegyet kell lyukasztania am meg nemsokkal több metróval és főleg ebbe a melegbe még az idő is jobb lent :D
2012. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Olvastad a kérdést? Az áll benne leggyorsabban. :P
2012. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
12 perc alatt aligha járja meg, mert csak az 1-es vili 10-12 perc a PFStadionig... Utána mire lemegy megvárja a metrót visszajön... Bőven 20-25 perc az minimum.
2012. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit túloztam, de 20 perc alatt kényelmesen megvan. Az meg még mindig gyorsabb mint a két metró.
2012. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!