Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatnék el busszal...

Hogyan juthatnék el busszal Szatmárnémetibe Nyiregyházáról vagy Debrecenből?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljutni Szatmárnémetibe busszal de sajnos nem találok járatot... ha esetelg tudna valaki segíteni
2012. júl. 19. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
A "hogyan" ne tévesszen meg senkit tudom hogy busszal de az időpont lenne a kérdés...
2012. júl. 19. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Keresd a belföldi menetrend menüpontot.

[link]

2012. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szatmárnémeti már egy ideje nem belföld, ember...


Busz Nyíregyházáról péntekenként 11:15 órakor megy. Debrecenből van vonat naponta 9:12 és 15:12 órakor.

2012. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg, ezt nagyon benéztem. Mindenesetre akkor a nemzetközi menetrendet kell keresnie, az is van. A MÁV és a Volán linkeket már ösztönösen küldöm az ilyen kérdésekre.
2012. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hol talaltatok ezt az infot h penteken 11:15 melyik tarsasag inditja mert keresem es nem talalom nem tenned be a linkjet ide legyszi mert fontos lenne nekem koszi:)
2013. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!