Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes este a...

Mennyire veszélyes este a Keleti pályaudvar? 20 óra - 20.30 körül.16/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 20:16
 1/9 anonim válasza:
75%
Apádat vidd magaddal jobb a békesség.
2012. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ketten mennénk barátnőmmel.

Remélem nem kötnek belénk vagy ilyesmi.

Biztonsági őrök nincsenek?

2012. júl. 20. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Elég veszélyes hely az biztonsági őrök nélkül is. :-)


A pályaudvar maga még csak-csak, a környéke már nem annyira. Főleg nem fiatal nőknek. Az utcák népe ilyenkor a „védett” honfitársainkból áll.

2012. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Uuu. hát köszönöm a válaszokat. Valahogy majdcsak boldogulunk.

Remélem hogy mivel még este 8 körül világos lesz, csak nincsenek még akkor ott annyira sötét alakok.(:

2012. júl. 20. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Jólvan mára megvolt a rémisztgetés köszönjük.


Szerintem egyáltalán nem vészes este 8-kor.

Annak, hogy megtámadnak, mindenhol megvan az esélye nem kell ahhoz a Keletihez menned...

Amúgy pedig ne állj szóba idegennel ne nézegesd őket, nem fog megenni senki... Azért vonaton szálljatok olyan kocsirészbe, ahol többen annak, ne üljetek be kettesben egy fülkébe, inkább valami szimpatikusnak kinéző utastárshoz. És ne legyen feltűnő helyen a telefon-aranyékszer stb.

Keeltiben van rendőrőrs folyamatosan járőröznek. És van zártláncú kamerarendszer is.

2012. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

22:10

Köszönöm a válaszod!(: Megnyugtattál! (:

2012. júl. 20. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
24 órában működik a Keletiben a rendőrőrs, forgalmas is a pályaudvar, világos is lesz. A legnagyobb inzultus az lesz, hogy jól végigmérnek, de ezt vedd bóknak, főleg ha én jövök szembe :)
2012. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
40%
Vidéki vagyok, a múltkor későbbi vonattal utaztam Bp-re a tervezettnél, ami fél9-kor ért be. Kicsit paráztam, de ha nem feltűnősködtök, akkor nem lehet gond.
2012. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Naponta arra járok már 12 éve. Eddig még mindig túléltem :D
2016. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!