Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok eljutni oda? (lent)

Hogyan tudok eljutni oda? (lent)

Figyelt kérdés
A nyugatiból szeretnék holnap eljutni a Kosztolányi Dezső térre, ha lehet tömegközlekedési eszközök segítségével. A google térképes útvonaltervezőt néztem már, de nem vagyok tájékozódásban valami jó, nekem ennél pontosabb leírás kellene. Előre is köszi

2012. júl. 24. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

megkérdezel egy helyit hogy hé paraszt melyik busz viszen a kosztolányi dezső térre?

és megmondja

2012. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gond, hogy az állomásnál a megkérdezendő emberek többsége nem helyi lesz. De azért meggondolandó... :D
2012. júl. 24. 19:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyjából már megvan az útvonal, csak az hiányzik számomra, hogy, "miután leszáll, forduljon balra" "a második keresztutca lesz az" "ott lesz egy valamilyen épület v. akármi" ... Értitek...
2012. júl. 24. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A Nyugatiból gyere ki a főbejáraton, fordulj jobbra. Menj le az aluljáróba, beleütközöl a BKK-pénztárba. Vegyél egy átszállójegyet. A pénztár mellett van a metró bejárata. Érvényesítsd és mutasd fel a jegyedet. A mozgólépcső alján fordulj balra, ott áll meg a Kőbánya-Kispest felé tartó 3-as metró. 2-5, hajnalban és este 10 percenként jár. A metróval menj 3 megállót, a Ferenciek teréig. Az állomàs egyetlen kijáratát elhagyva aluljáróba jutsz, menj egyenesen a falig, majd balra fel. Előtted lesz egy buszmegálló. Szállj fel egy 7, 7E, 173 vagy 173E jelű buszra a Kelenföldi pu., Bornemissza tér vagy Albertfalva vá. irányában. A 7E, 173E gyorsjáratú buszokkal kettő, a 7, 173 buszokkal négy megállót kell menned a Kosztolányi D. térig (az ezt megelőző megálló minden járatnál a Móricz Zs. körtér).
2012. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!