Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! Mennyire jár pontosan...

Pestiek! Mennyire jár pontosan a BKV hajó?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy teljesen összevissza jár a BKV hajó, és a menetrendje egyáltalán nem megbízható. Ti mit tudtok erről? Lehet ugy számolni vele, ahogy a menetrend írja?

2012. júl. 28. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Folyásiránnyal lefelé vagy felfelé haladva?

Hoppá erre nem számítottál mi? Ez nem busz ne feledd!

2012. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát ahogy én tapasztaltam elég kiszámíthatatlan az egész. Nekem pont jó lenne egyébként, de emiatt csak akkor használom, amikor épp nem sietek. Akkor viszont hangulatos, bár nemkicsit fapados az egész.
2012. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: a folyásiránynak semmi köze a kérdésemhez. A menetrendben úgy kellene szerepelniük az adatoknak, hogy beleszámolták a folyó sodrását is, nekem, mint utasnak ezt nem kell külön figyelembe vennem elvileg, ezért van a menetrend, nem igaz?

#2-nak köszönöm az infót :)

2012. júl. 29. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
minde nap változik a vizállás 100 cm vizben felfelé gyorsabb lefelé lassabb, 500 cm vizben felfelé lassabb lefelé gyorsabb. ezt senki nem munkáajáásr ahazsnálja tök imndegy a menetrend...áltlaában késik de van pár nyomorult csicka "kapitány" aki előbb idul 5 - 10 percel azt mindig jelentsétek fel a bkk nál akkr kapnak kötbért a buzk
2020. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!