Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen bunkók az Óbudai...

Miért ilyen bunkók az Óbudai garázs sofőrjei?

Figyelt kérdés
A Trolisok például nagyon szívesen beszélgetnek az utasokkal a végállomásokon, már nekem is sokmindent megmutattak az Ikarusaikban, az Óbudások viszont mindig beszólnak mindenkinek például hogy "húzz vissza a helyedre" meg ehhez hasonlók.... Természetesen az állítások nem igazak az adott sofőrök 100% -ára, de jelentős többségükre igen.
2012. júl. 29. 14:39
 1/4 Bius13 válasza:
Lehetséges, hogy nem szeretik ha "szórakoznak" a buszon. Úgy értem szeretik a rendet. De az is elképzelhető, hogy többször ugyanazzal a sofőrrel utazol/találkozol.
2012. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óbuda.. Hát mert talán nem szeretik a burzsuj viselkedni nem tudó elkényeztetett kis köcsögöket akik épp jönnek a 100-200 milliós Csillaghegyi meg egyéb méregdrága házaikból, mivel inkább bkv-zni akarnak, mert dugó van a városban, vagy mert inni akarnak... Nekem se lenne kedvem ilyenekkel jó pofizni. Másik meg gondolj bele jó h flusztráltak, keresnek alig 100 valamennyit és milyen fullos házak között kell vezetniük azokat a régi romokat.
2013. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettő válasz fölpontozásra került, a zöld kéz használatával.

Második, kérdés: de akkor a kőbányaiak miért végzik sokkal szívesebben a munkájukat, akik még rosszabb körülmények között dolgoznak, nekik csak Ikarus 260/280 típusú buszaik vannak.

2013. szept. 9. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mert Kőbányán inkább szegényebbek laknak, nem látják a fullos házakat, autókat állandóan. Én is tök idegbeteg, depressziós és durva tudok lenni, miután látok csomó luxusautót valami jobb környéken járva... Aztán arra gondolok h mehetek haza a köcsög panelházunkba...
2013. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!