Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békéscsabán melyik busszal...

Békéscsabán melyik busszal tudok kimenni a Lidl-be a vasútállomástól? Valamint Gyulán van olyan busz ami a Lidl-nél áll meg? A buszpályaudvartól. Gyulán a Gtex-nél lévő megállótól messzi van az Aldi?

Figyelt kérdés
Már sokat nézegettem az online menetrendeket, térképpel kombinálva, utcakeresővel, útvonaltervezővel tömegközlekedést választva, de nem jutottam eredményre, biztosra. Régen lehetett venni menetrendet papír alapon a Kőrös volánnál, amiben megvolt, hogy pl Békéscsabán melyik busznak merre van az útvonala, hol vannak megállók, jelölve a nevét is a megállónak. Kerestem a neten is de nem találok ilyet, ez lenne a legjobb segítség. Talán Bcs-án megvan a buszmegekbe nagyba ez a térkép, de ezért most nem szeretnék beutazni külön. Papír alapú térképet meg nem szeretnék venni azért, hogy egy évben egyszer használjam. Kérem ha valaki tud segíteni.
2012. aug. 3. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
17G-vel kijutsz a lidlhöz.
2012. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!