Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volán busszal utazom Újpest...

Volán busszal utazom Újpest városkaputól?

Figyelt kérdés

Soha nem utaztam még volán busszal, és a buszpályaudvaron sem voltam még.. A metrótól merre kell menni? Hol kell a jegyet megvenni? Megvehetem oda-vissza is? Mennyi idő kb, míg a metrótól eljutok a buszraszállásig? Megáll minden megállóban a busz, vagy valahogy jelezni kell?

Kb fél órám lesz eljutni a stadionoktól újpest városkapuig és felszállni a buszra, szóval minden információ jól jön..


2012. aug. 16. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehet mindenre pontos választ adni...


Fél óra talán éppen elég, de ahhoz nagy szerencse kell. Valószínűbb, hogy nem jön össze. Jegyet pénztárban és automatánál vehetsz, akár oda és vissza is. (pénztár biztosan van, automata nem 100%) A sofőrnél a pályaudvaron nem nagyon vehetsz. Nem áll meg mindenhol, csak ahol van leszálló és/vagy felszálló utas. A metrómegállóban írja, melyik buszhoz merre érdemes elindulni.

2012. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- A metrótól jelezve van melyik irányba kell menni. A települést is figyeld mert mindkét kijáratnál van buszállomás.

- Jegyet venni az állomás jegyautomatáiból kell

- Csak oda veheted meg vissza majd a felszállás helyén automatából vagy ha nincs akkor a sofőrtől

- Szerintem 10 perc plusz a jegyvétel még. Ha sietsz 6-7 perc + jegyvétel

- Jelezni kell

- 100% hogy nem járod meg 30 perc alatt.

2012. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a metrózás tiszta menetideje 22 perc. De neked még:

- Stadion busztól metróállomásig

- Deákon metróról metróra

- Úp-Vk-n metrótól automatáig

- automata jegyváltás

- automatától buszig


Erre a felsorolásra nem elég 8 perc. És arról még nem is beszéltem, hogy a metróra is várakozol.

2012. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A stadionoknál nem a busztól megyek hanem irodából, szóval hamar ott vagyok. Szerintem is kicsit húzós lesz odaérni, én ma kb 25 perc alatt értem oda (csak nem szálltam le, szóval nem tudom még mindig, merre menjek, de ezek szerint jól ki van táblázva) és ha egészkor indulok, akkor még mindig van 10 percem a jegyre és a buszra felszállni.. De majd megpróbálok korábban eljönni, 45 perc szerintetek elég lenne erre?

2012. aug. 16. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

45 perc? Az már jó idő lesz!

Amúgy meg, attól függ, hova mész busszal, mert van, amikor az automatától nincs messze a felszállóhelye, de ha sétálni kell, akkor sem sok idő az.

2012. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!