Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érvényes a bérlet ha így...

Érvényes a bérlet ha így veszem meg? (Lent)

Figyelt kérdés
Most jártam ki a középsulit Mosonmagyaróváron és Győrbe fogok menni egyetemre. Az lenne a kérdésem, hogy a régi diákkal (szóval nem az egyetemivel, hanem még a középsulissal), vehetek-e szeptemberre magamnak Mosonmagyaróvár-Győr diák vonatbérletet?
2012. aug. 21. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2012. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

De vehetsz. Csak kell hozzá még egy kis extra.


Elsőként ezt töltsd le, és nyomtasd ki:


[link]


Adatokat értelemszerűen. Diák száma a középsulis diákod.

Iskola típusa felsőoktatás.

A tanuló bérlet igénybevételéhez oszlopba beírod, hogy Mosonmagyaróvár-Győr


Kérelem indoklása: iskolaváltozás.


Keltezés aláírás.


Ezzel a papírral szépen elballagsz Móvár MÉV pénztárába, és közlöd, hogy igazolást szeretnél kérni, és neked mér az igénylőlapod is ki van töltve.

A pénztáros kitölt neked egy kisalakú 4 rétbe hajtott igazolást, melyre bejegyzi a tanulóbérlethez a Győr-Móvár viszonylatot, október 31.-i érvényességgel mert addig érvényes a középsulis diákod.

Ha ez megvan ezzel az igazolással+a régi diákoddal jogosult leszel a diákbérletre. Szépen megveszed a diákbérleted Móvár-Győr közé.

Minden utazásnál legyen ott a bérlet mellé a diákod és az igazolás is! Csak úgy érvényes.

2012. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél.
2012. aug. 21. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon szívesen! Én is győri egyetemista voltam ;-)
2012. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!