Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudnék legegyszerűbben...

Hogy tudnék legegyszerűbben eljutni ide?

Figyelt kérdés
1 hete költöztem fel Pestre és holnap lesz az első munkanapom a Dózsa György úton és az Őrs vezér tér körül kéne onnan tömegközlekedéssel leghamarabb eljutni. Minden nap oda-vissza kéne menni. Séta is belefér de azért ne több Km. Mi a legegyszerűbb mód erre? És ezek a bérletek hogy működnek?

2012. aug. 22. 01:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kicsit kacifántos lett a kérdés. Az a lényeg hogy minden nap oda-vissza meg kell tenni az Örs vezér tér és a Dózsa György út távolságot.
2012. aug. 22. 01:13
 2/10 A kérdező kommentje:
Illetve hetente egyszer-kétszer a Szél Kálmán térre is el kell mennem.
2012. aug. 22. 01:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen BKV oldal ahol beírod az uticélod és automatikusan kiszerkeszti neked az oldal hogy mivel a legegyszerűbb. Kiírja járat stb.. Mindent..

Amúgy szerintem metró és villamos kombinációval tudsz oda eljutni a leggyorsabban.

2012. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is a metróra gondoltam mivel kb 1Km-re lakok a metrótól(Őr vezér téri megálló) és a Dózsa György úti megállótól is kb 1Km-re van a munkahelyem annyit meg lesétálok egy nap simán. El tudod mondani hogy működik ez a Metró? Havi bérletet hol kell venni? Illetve hol kell átszállni mert ma lementem az Őrs vezér téri megállóba ás úgy láttam hogy a Deák Ferenc megállónál át kell szállnom.
2012. aug. 22. 01:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de még soha az életbe nem ültem Metrón.
2012. aug. 22. 01:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Ki kerestem a dolgokat. Holnap az állomásom megveszem a havi bérletet itt az Őrs vezér térnél, felszállok a Deák Ferenc tér felé tartó metróra(ugye ez az Őrs vezér tértől a 2-es metró) Majd a Deák Ferenc térnél átszállok a 3-as metróra ami a Dózsa György út felé megy és majd a Dózsa György úton leszállok és aztán majd vissza. Remélem hogy az átszálláskor nem lesz gond hogy rosszra szállok fel. Esetleg ha valaki tudja hogy mint, hogy kell átszállni az leírja? Előre is köszi!
2012. aug. 22. 01:40
 7/10 anonim válasza:
Örsön felszállsz a 2-es metróra (ún. piros vonal), Deák Ferenc téren átszállsz a 3-as metróra (kék vonal), ami Újpest-Központ felé van kiírva (ne Kőbánya-Kispest felé). Dózsa Gy. útnál leszállsz a 3-asról és besétálsz a melóhelyre. A feliratokat kell követned. A Deákon ki van írva, hogy melyik feljárat (mozgólépcső) hova vezet pl. 3-as metró Kőbánya felé vagy Újpest felé stb. Arra figyelj, hogy ne az 1-es sárga vonalra (kisföldalatti) szállj át, mert a Deákon mindhárom metróvonal kapcsolódik egymáshoz. Leszállsz a 2-esről és fölfelé tudsz csak menni, két mozgólépcső van: Az egyik egy folyosóhoz visz fel, ez csak a 3-as vonalhoz vezet, a másik fölvisz az aluljáróba, ahol balra fordulva ismét lefelé kell menned a 3-as vonalhoz. Lehet, hogy ez így bonyolultnak tűnik, de kérdezősködj és valaki majd megmutatja, másnap már tudni fogod a helyes utat. Sok sikert.
2012. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem lenne bérletem én átszállnék a Stadionoknál a 75-ös trolira, mert az egy jó darabon a Dózsa Gy. úton megy! Ráadásul a metró se mindig gyorsabb.

[link]

2012. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ha írsz pontosabb kiindulási és érkezési címet, lehet, hogy megspórolhatod a metróhoz/tól gyaloglást is.


Ajánlom figyelmedbe a 32-es buszt is, ez az Örs és az Árpád híd metróállomás között jár. A Dózsa György utat legjobban a Reitter Ferenc utca megállójánál közelíti meg, de igazából az átszállási kapcsolatai miatt lehet számodra érdekes.

2012. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sikerült eljutnom a melóhelyre metróval. A Deák Ferenc térnél volt gond mert először a Kőbánya-Kispest felé haladó metróra szálltam fel de aztán a Klinikák megállónál észrevettem hogy rossz felé megyek, leszálltam és a másik irányba haladó metróra felszálltam ami már a jó volt. Most is itt vagyok a melóhelyen. Majd haza fele egy kicsit megtanulmányozom a Deák Ferenc tér megállót hogy holnap ne legyen ilyen gond.
2012. aug. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!