Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a trolibuszr...

Mi a véleményetek a trolibuszról, mint közlekedési eszközről?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Hál'istennek,nemkell igénybevennem a trolibusz nyújtotta szolgáltatásokat.

Általában esőben ráz.Múlthéten szakadt le az egyik felsővezetéke,a tűzoltók pedig mondták a sofőrnek,hogy ne nyúljon semmihez,amíg ki nem menekítik...

Dióhéjban: elavult Szovjet életveszélyes sz@rok,akárcsak a metró.

2012. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapjában véve jó dolog, nincs füst a városban miatta. Hátránya, hogy ha valami nagyon okos ember oda áll, ahova nem kellene, akkor nem tudja olyan kikerülni. Bár már elvileg olyan trolik is vannak, amikben van akkumulátor, és le tudj engedni az áramszedőjét és ez bizonyos távolságon tovább tud haladni. Akkor ezzel ez a probléma kiküszöbölhető. Engem a felső vezeték egy hangyányit sem zavar, szóval nekem összességében pozitív a véleményem a trolibuszról. A budapesti járműparkról már annyira nem, bár még gurul.
2012. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy több nagyobb városba is kéne. Persze egy fokkal jobb állapotúak, nem ilyen szétrohadt ZIUk.
2012. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyatló technológia, én a vezeték nélküli elektromos buszokat tartom a jövő egyik kulcsfontosságú városi közlekedési eszközének. Ettől függetlenül persze nagyon jónak tartom pl. a budapesti Solaris trolikat, előremutató megoldás az utasforgalomban is használható akkus üzem.
2012. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!