Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudok utánanézni, hogy...

Hol tudok utánanézni, hogy Sopronból milyen menetrend szerinti buszok, ill. vonatok közlekednek?

Figyelt kérdés
Úticél kiválasztásához olyan oldalt keresek, ahol fel van tüntetve az összes célállomás. (Pl. a menetrendek.hu nem ilyen, ott muszáj beírnom az úticélt is).
2009. júl. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

a www.mav-start.hu -n beírod kezdőállomásként Sopront, és célállomásként BUDAPESTet. Kiadja a lehetséges találatokat.

Buszt pedig a [link] -n találsz.

2009. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
VOLÁN Hívatalos Menetrend Online.Érdemes a kedvencek közé tenni,mert máskor is szükséged lehet rá.Kiírja a menetidőt az útvonalat és a csatlakozásokat is.
2009. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, nem elég egyértelműen fogalmaztam meg a kérdésem.

Tehát: szeretném tudni, hogy egy adott városból mikor és hova indulnak buszok és vonatok és ezek alapján szeretnék majd úticélt választani.

2009. júl. 25. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem. Ez esetben csak a máv-ot tudom megmondani: a fent említett honlapra menj fel, írj be egy próba viszonylatot (pl. Sopron-Győr), és a találatoknál fejtsd ki az egyik vonatot. A "Sopron" szövegre kattints rá, és előhozza az aktuális állomás teljes menetrendjét.

(Az első voltam.)

2009. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem tudod,hogy hova akarsz menni,legegyszerűbb,ha a buszpályaudvaron megnézed a menetrendet,ott ABC sorrendben láthatod az indulásokat és kiválaszthatod az uticélt.
2009. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem tudtam, hogy a máv oldalán erre is van lehetőség.


A buszpályaudvarra nem tudok kimenni, mert 400 km-re vagyok onnan :-)

2009. júl. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!