Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton mennyire használható...

Vonaton mennyire használható a mobilinternet Győr-Budapest vonalon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lefedettségtől és a csatlakozott felhasználók számától függ. Mindenesetre ne ott tölts le filmet, annyira azért nem gyors...
2012. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

T-Mobile egy szar. Én Győrbe jártam egyetemre pont ezért vettem. Úgy az út 35 max 40%-án volt bármilyen használható jel...

Ami érdekes, hogy ha Pestről mentem, és még pesten csatlakoztam, tovább használható maradt időben, mind Budapest felé.


Nem tudom mennyire ismered a vonalat, de:


Győrben van 3G de Gyárvárosnál elveszik, Győrszentiván semmi, nyíltvonal semmi, Nagyszentjánoson Edge néha bejött néha nem, nyíltvonal semmi, Ácson Edge, utána nyíltvonalon még mobil térerő is gyengén... Komáromban 3G de Szőnyig elveszik, ráadásul sokszor itt átáll a szlovák hálóra ami már roaming... Almásfüzitőig semmi értékelhető, ott az Edge néha megjött... Tatáig darabos Tatán sokszor 3G alkalmanként Edge, Utána a dupla ívben semmi, Vértesszőlős előtt jön megy a tatabányai 3G ami kitart úgy Alsógalla magasságáig. Utána a szári bevágáson át semmi, még mobil térerő sincsen... Bicskén jön meg a 3G Bicske-alsó magasságáig, utána Kelenföldig darabosan Edge bejön néha. Kelenföldtől Keletiig már 3G bár Ferencváros környékén nincs semmi.

Ezt így 2 év alatt eléggé kitanultam... Én azt csináltam, hogy előre betöltöttem a weboldalakat, és a térerőhiányos területeken azokat olvasgattam. De igazi élményt nem nyújtott... :(


Amit még a vasút miatt ki tudtam próbálni az a Telenor mert a Gysev kocsijaiban az van. Kicsit jobbnak tűnik a helyzet, de a lefedettség itt sem ment 50% fölé. És azt tudni kell, hogy ott a kocsiba van építve, biztosan valami jelerősítővel dolgoznak, ami egy mobil stickben nincsen...


Ha csak ezért vennéd meg, én lebeszéllek róla.

2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2023 júniusában, tehát a kérdés megszületése után 11 évvel a Budapest-Győr irányban a T-Mobile (Telekom) szolgáltatása csak a megállóban állva folyamatos. Szár megállónál és az egyes állomások között rendszeresen megszakad.
2023. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!