Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest tényleg a világ...

Budapest tényleg a világ egyik tömegközlekedéssel legjobban ellátott városa?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nagyon kevés olyan város van a Földön, ahol ilyen sok területet és ilyen sűrűn lefed a tömegközlekedési hálózat, mint Budapesten, az éjszakai közlekedés pedig egyenesen kitűnő sok más városhoz képest.
2012. szept. 1. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez így van, a lefedés, meg az éjszakai közlekedés szervezés nagyon jónak számít, de a járműpark viszont a legrosszabb Európában!
2012. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Így van.
2012. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párizsi tömegközlekedés ezerszer jobb. Az éjszakai közlekedésről meg annyit, hogy talán nem ennyire lefedett máshol, viszont nem is kezdődik az éjszaka már 11 órakor. A legtöbb európai nagyvárosban minimum éjjel 1-ig jár a metró.
2012. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%
Szerintem nem igaz, már elég sok nagyvárosban voltam. Los Angeleshez képest például milliószor jobb, ott alig akad ember aki tömegközlekedik, mindenki autóval jár. Brüsszelhez, Párizshoz, New Yorkhoz, Londonhoz képest szerintem nincs nagy különbség ellátottság szempontjából (minőség szempontjából viszont óriási a különbség!) Az éjszakai közlekedés tényleg jól ki van építve, viszont az is igaz amit előttem is írtak, hogy máshol a sima nappali járatok nem 11-ig járnak mint itthon, Barcelona-ban például hajnal 3-ig jár a metró.
2012. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!