Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vértesvolános bérletet...

A vértesvolános bérletet használhatom az albavolános buszon/és fordítva?

Figyelt kérdés
Vannak olyan sofőrök,akik nem szólnak érte, viszont vannak akik igen. Nem találtam a neten erre vonatkozó jogszabályt. Viszont az a baj, hogy a suliba odafelé vértesvolánnal utazom hazafelé pedig albavolánnal...és nem akarok kétféle jegyet venni, mert úgy már elég drága -.-"

2012. szept. 6. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. A Volán az egy nagy vállalat, a bérletnek semmi köze ahhoz hogy éppen melyik kirendeltségén használod. Egyetlen bérleten sincs rajta, hogy márpedig csak Borsodban vagy Jász-Nagykun megyében használható. Hogy nézne má' az ki hogy felszállsz egy Debrecenbe tartó buszra, oszt hazafele meg má' ottani bérletet kéne venned?

Amelyik sofőr meg pampog, nyugodtan oltsd le a mint a kislámpát.

2012. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát én kioltanám szívesen, csak hát mindig ő van a fél 1-esen és félek nem fog felengedni xDxDxD
2012. szept. 7. 16:55
 3/3 A kérdező kommentje:
De amúgy nem értem, hogy miért nem csinálnak egyforma bérletet és akkor nem tudnának pampogni...mért fontos, hogy máshogy nézzen ki a bérlet
2012. szept. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!