Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el Szegeden, a...

Hogy jutok el Szegeden, a Rózsa utca, Csongrádi sgt-i megállóból a Hattyas sorra?

Figyelt kérdés
első éves egyetemista vagyok, sajnos egyáltalán nem tudok kiigazodni...

2012. szept. 8. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még időben van a válaszom a válaszom:

Felszállsz a 8-as trolira, azzal elmész az Aradi térig (azt remélem felimered, Hősök kapuja, ilyesmik vannak ott:))

Leszállsz, átballagsz az 1-es villamos megállójába, és a Személy pu. felé szállj fel. Ez a Nagyáruház felőli megálló. Az 1-sel elmész a Bem utca megállóig (eggyel a vonatállomás előtt kell leszállni, amikor halad keresztül a körforgalmon akkor nyomhatod a gombot)

Miután leszálltál, a villamos tovább megy balra, na te ott nem mész balra, hanem egyenesen, elég sokáig. Egyszer csak meg fogod látni balra a JuGyu épületeit, zöld kerítése van, gondolom tesire mész oda:) a bejáratnál van egy bazi nagy tábla, amin ott van az egész komplexum térképe, könnyű rajta kiigazodni:) Ja, és nehogy a laktanyába menj be, az közvetlenül az általad keresett hely előtt van, szintén zöld kerítéssel:D Amit te keresel, ott van ilyen sorompó is a bejáratnál, meg van portásfülke is, és ki van írva ennek a portásfülkének a falára, hogy a JuGyu X-Y intézetei és tanszékei találhatók ott. Sok sikert!

2012. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit nem találsz még nyugodtan kérdezz, termet, épületet, stb.:)
2012. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én sem vagyok szegedi, csak a megyében lakok.

Szegeden a központ, a Széchenyi tér, a linkben ott van a térkép közepén. Szegeden minden út nem Rómába, hanem a Széchenyi térre vezet. A Csongrádi sugárút is ott van szinte egy köpésre, bárki megmutatja, hogy jutsz el akár gyalog is 10 perc alatt a Széchenyi térre.


Ha ennek a térképnek az alján levő lefelé mutató nyílra kattintgatsz, akkor Alsóvárosban találod magad, ott van a legszélén a Hattyas sor.

A Széchenyi téren keress, érdeklődj egy olyan busz, villamos után, amelyik Alsóvárosba, a Hattyas sorra visz, mert emlékezetem szerint van oda járat.


Ezt a linket = térképet nem árt, ha kimented, a jobb oldalán kicsit fentebb van a keresője, oda beírod a keresett utca nevét, a térkép odaugrik, és a legközepét pirossal karikázza. Egyébként pedig a 4 oldalon elhelyezett nyilakkal lehet rajta gyalogolni.

A szegediek egyébként nyitott, segítőkész emberek, nyugodtan kérdezhetsz tőlük, szívesen segítenek bárkinek.

2012. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, a kereső a térkép bal felső oldalán van. (Úgy látszik, kétbalkezes vagyok)

Egyébként látom, hogy már kaptál konkrétabb segítséget is. Csak bátran, meg fogod találni!

2012. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, csak most nézem, hogy írtatok! Hát nagyon szépen köszönöm, szerencsére beindult az egyetemi élet, és persze sikerült eljutnom a Hattyasra is, ahol már teljesítettem is egy félév röplabdát. :)
2012. dec. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!