Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A budapesti trolikon hol,...

A budapesti trolikon hol, mikor van gyakran ellenőr?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 08:46
1 2
 1/20 eNerdzsy ***** válasza:
79%
Mindig ott és akkor amikor valaki bliccelni akar, úgyhogy vegyen mindenki jegyet vagy bérletet.
2012. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
70, 74, 78, 80. Sajnos elég sűrűn előfordulnak. Viszont mivel közterületesekkel járnak általában, ezért könnyen kiszúrható, ha figyelsz:)
2012. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi

egyébként még nem találkoztam szerencsére közteresekkel, hogy néznek ki? és hogy lehet megszabadulni tőlük, ha nem látom meg őket időben? (ha csak ellenőr van az nem gond)

2012. szept. 9. 09:05
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Remélem, hamar elkapnak, undorító kis tolvaj.
2012. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerűen megszabadulhatsz tőlük: megadod az adataidat, vagy helyszínen kifizeted a bírságot.


Na, látod, nem bonyolult :D


De a legegyszerűbb jegyet venni. Ha nincs rá pénzed, járj bringával :)

2012. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Kötelező nekik a formaruha. Télen sötétkék gyakorló nadrág, zubbony, nyáron világoskék ing, esetleg láthatósági mellény, sapka. Megszabadulni nem tudsz tőlük, visszatarthatnak, akár testi kényszerrel is, tehát fizetni kell. Nem érdemes rendőrt hívni, mert a szabálysértési eljárás, hosszadalmasabb és többe is kerül. Legyen nálad mindig 8e ft, helyszíni bírság. A bliccelés ezzel jár:)

#4.! Az az undorító, hogy az adómból, a bliccelőkkel vannak elfoglalva, aki meg hazaviszi a milliárdokat, max házi őrizetet kap! Tudod mit? Amíg ez így van, lukasszon, akinek két anyukája volt!

2012. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
14%
Némelyik válaszoló túlzásba esik! Albérletet rezsit fizetek, a kajára marad is nem is és ez mellé vegyem meg a 9.800 Ft-os bérletet? Nem tudom, kinek milyen az anyagi helyzete, de nekem ez nem fér bele.
2012. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Drága, de beleférne, bár a fizun 10%-a. Inkább úgy döntöttem, hogy veszek egy olcsó autót. Havi 5e-ből megvan az évi súlyadó meg a kötelező. A benzin más tészta, bár amilyen rövid távokon használom, bőven megéri. Munkába járni ha lukasztanék, 1280ft lenne, benzinben meg 450ft. Nem kell viszont szagolnom a hajlékonyok szagát és nem fagyok meg a megállóban.
2012. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Bevallom, hogy nekem sem fér bele rengeteg dolog a fizetésembe. Most, hogy újra munkát találtam, kevesebb lett jóval a fizetésem, mint régebben volt. De ettől még nem lopok. Amit nem tudok megvenni, azt nem veszem meg. Ez ilyen egyszerű. Neked elég jó indok, ha szembejön veled a rabló és még gyorsan a markodba rak egy cédulát, hogy bocs, azért loptam el a táskát meg a nyakláncot, mert hát a rezsi, meg a csekkek... De persze, ha te ezt szereted...
2012. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

" de nekem ez nem fér bele."


Semmi gond, megértjük, ha rossz az anyagi helyzeted és nem fér bele. De akkor járjál gyalog.

Vagy a boltba is bemész, és ellopod a kenyeret tejet, vajat, és azt mondod a pénztárosnak, hogy bocs albérletet fizetek, kajára alig marad az, hogy kifizessem ezt most nem fér bele?


Ez a baj, hogy ilyen prosztó paraszt ez a nép, hogy ami nem fér bele azt lopjuk.

És mindezt felháborodva közöljük, hogyan is meri bárki is feltételezni, hogy ő majd azért fizet?!

Képzeld nekem meg nem fér bele a fizetésembe, hogy IMAX moziba járjak, mégsem lógok be, és mondom az őrnek, hogy b+ kevés a fizetésem nem fér bele, hogy jegyet vegyek.


Menj gyalog, vegyél egy bringát, millió módja van a BKV kiváltásának, ha igazán akarja az ember.

A BKV helyében minden járatra tennék ellenőrt, hogy ezek az ingyenélő szaralakok vagy rászokjanak a bérletvásárlásra vagy menjenek gyalog.

Szánalmas.


És mindenki változást akar. Milyen változás legyen itt, amikor ez a gondolkodás?!

2012. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!