Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen busz jár a Váci út...

Milyen busz jár a Váci út 191-hez az Árpád hídtól vagy az Örsről?

Figyelt kérdés
Milyen busz jár a Váci út 191-hez az Árpád hídtól vagy az Örsről? Köszö9nöm előre is a választ!!!

2012. szept. 10. 22:14
 1/6 anonim válasza:
54%
Menj metróval:Örstől így kell:Deákig,utána átszállsz a 3-as metróra és elmész a Lehel térig.És már ott is vagy.De amúgy jobb,ha tudod,hogy két Váci út van,nem tudom,melyikre gondolsz,azt mondtam el,amit én tudok.A másik asszem a 17-ben van.
2012. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13.kerbe gondoltam a Váci útat és a metro sajnos kizárt. Köszi
2012. szept. 10. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is félsz a mozgólépcsőtől? Vagy a mélységtől?
2012. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nappal nincs busz. Az Örsről 32-es busszal el tudsz jutni az Árpád hídig, onnan meg gyalogolsz szűk 3 km-t. Vagy vársz egy éjszakait. :D
2012. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy vásárol egy vonaljegyet és akkor nem kell elkerülnie a metrót....
2012. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz metrózni, mehetsz az Árpád hidtól a 120-as busszal a Kámfor utcáig. Vagy a Nyugatitól / Rákosrendezőtől (32-es buszhoz utóbbinál van csatlakozás) vonattal Újpest megállóig
2012. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!