Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tegyek, ha elhagytam a...

Mit tegyek, ha elhagytam a 90%-os kártyámat?

Figyelt kérdés
Elhagytam a 90%-os kártyám amit a MÁK-tól kaptam tartós betegségem miatt, azt hiszem az volt ráírva h magasabb összegű családi pótlékban részesülök emiatt... Szóval 30-ig volt érvényes és jövőhét csütörtökön utazok el, és kéne a kártyám, de még el se mentem újat csináltatni, akkor honnan kérjek róla vmi igazoló papírt, amit elfogad a kalauz v akármi mást? :|
2012. szept. 12. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm.Szerintem menj és csináltass,de gyorsan.Nem nagyon rémlik,hogy lenne bármi,amit kiadnak helyette ideiglenesen...
2012. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a kártyával vehető igénybe a kedvezmény, felesleges is bármilyen igazolást kérned helyette. (De szerintem nem is adnak.)
2012. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dehát ha elhagytam és újat akarok, akk nem én tehetek arról, hogy ők egy hónapig ülnek egy nyamvadt kártyán.. tudom én is hibás vagyok, de nem direkt hagytam el, ők viszint direkt húzzák az időt egy kártya kiadásával..
2012. szept. 12. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ők pont annyira direkt húzzák, ahogyan te direkt hagytad el.


A helyedben örülnék, hogy ilyen hatalmas kedvezményt kapnék, és úgy vigyáznék a kártyára mint a szemem fényére.

Igaz, nem vagyunk egyformák...

2012. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egséz országban egyetlen gép gyártja a kártyákat, mert nagyon hamisították. Én 4 hete várok az enyémre. Ez plussz egy havi bérlet ára. Elvileg 6 héten belül kész.
2012. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudod kedves harmadik egyáltalán nem örülök, hogy ilyen hatalmas kedvezményem van, ugyanis oka is van rá, ami miatt kaptam a kártyát, tartós beteg vagyok, gerinc betegségem van, és tudod inkább utaznék teljes áron, mintsem kínlódjak ezzel a betegséggel akár egész életemben..:) Az meg hogy kapok kedvezményt...Erre annyit tudok mondani: még jó hogy..!! Hisz a drága Magyarország fantasztikus orvosai kezeltek éveken át félre, csoda hogy találtunk egy olyat, akit érdekel is az ember gondja, nemcsak sz*rik a fejére. Mellesleg szerintem az olyan emberek, akik tartós betegek, ill fogyatékkal élők, ez a minimum, hogy kedvezményük van bizonyos dolgokra.!
2012. szept. 16. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság ezt a kártyát, mindenféle jött-mentnek kiállítják. 2 éves koromban, egyetlen egyszer fulladtam, azóta soha nem volt semmilyen panaszom, de mégis minden évben megkapjuk.
2012. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!