Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki megmondja kap egy csokit!?

Aki megmondja kap egy csokit!?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy van olyan oldal ahova pl beírom hogy a keleti pályaudvarról szeretnék eljutni a 14.ker pillangó utcába és akkor meglehet nézni hogy milyen közlekedési eszközzel jutok oda?
2012. szept. 15. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Biztos vannak ilyen útvonaltervező programok, de nekem túl hosszú ez, túl sok paramétert kell megadni.

Egyszerűbb, ha letöltöd a város tömegközlekedési térképét, + google mapsen bekeresed a két helyet, aztán az előbbin megnézed, mi jár arrafelé, utána pedig online menetrenden kiválasztod a neked időben is legmegfelelőbb járatot. Ez persze csak az én módszerem, Szegedre bevált :P

2012. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Google Maps... beírod kezdőpontnak a Keleti Pu.-t, célnak pedig a Pillangó utcát. Időt tudsz állítani, meg napot is.

Illetve iPhone-ra és Androidra is van útvonaltervező.


Hol a csoki? :(

2012. szept. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

... azt elfelejtettem, de pont talán a leglényegesebb.

Ikonoknál válts a tömegközlekedés ikonra. Szóval ne autós utat meg gyalogutat tervezzen.

2012. szept. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egy epres milkát kérnék!

2012. szept. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"keleti pályaudvarról szeretnék eljutni a 14.ker pillangó utcába"

2-es metró 2 megálló xD

Ahogy írták a Google Maps tud tömegközlekedést is tervezni.

2012. szept. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csokit meg dobom kapd elllllllll :D
2012. szept. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!