Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Használaton kívüli, esetleg...

Dragonf kérdése:

Használaton kívüli, esetleg már lejárt BKV bérletet hol lehet szerezni áron alul?

Figyelt kérdés
Engem szeptember 11-én és 12-én érvényes érdekelne.
2012. szept. 15. 17:03
 1/6 Leslie Smith válasza:
100%
Fel kell tennem a kérdést. Minek AZ?
2012. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Be akarja mutatni az Akácfa utcában, hogy mérsékeljék a pőtdíjat!

:D


Egy lejárt bérlet ára kb. 0 Ft, és te olyan fukar vagy, ogy ennyit se akarsz adni érte? (Áron alul...)

2012. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma, de legkésőbb holnap látogass meg forgalmas bkv pénztárokat. Örs Vezér tér, Deák tér, Moszkva tér, Déli pályaudvar, ilyesmi. És kérdezgesd a sorban álló embereket. Akik ma, vagy holnap vesznek, azoknak sanszos, hogy most járt le és ott vannak, mert lehet hétvégén nem mentek úgy sehova, hétköznap viszont már kell nekik az új bérlet munkába járáshoz. Regéld el nekik miért kell, ha megakarod úszni a pótdíjat, akkor azt mondd, akkor biztos odaadják. Csak akkor b@szol rá, ha rá volt írva nekik sorszám. Mert az Akácfa utcában kérhetik a bérletigazolványt a szám miatt és ha nem stimmel, akkor úgyis mindenképp ráb@szol. De persze próbáld meg, veszteni nem veszthetsz semmit.
2012. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Diák vagy teljesárú?
2012. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felnőtt bérlet érdekelne... :/ Amúgy igen, bírság mérséklése miatt, hisz nem tudtam, hogy a nemzetközi diákigazolványt nem fogadják el diákigazolványként, mert magyar vagyok (külföldinek meg már elfogadják... érdekes).
2012. szept. 15. 22:17
 6/6 anonim válasza:

De ha van nemzetközi diákod, akkor kell legyen magyar is. Ha nincs magyar, akkor meg jó hogy nem fogadják el, mert nem vagy diák. Külföldinek meg persze, hogy elfogadják, mert az nem kap magyart.

Amúgy ismerősöktől biztos lehet szerezni, vagy ahogy fönt írták, pénztárak környékén. Viszont, nagy szerencse kell, hogy ne legyen rajta szám, mert ha van és nem stimmel a tieddel (már pedig nem fog), akkor meg se próbáld felhasználni, mert nagyobb balhé lesz belőle.

2012. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!