Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gödöllőről Biatorbágyra...

Gödöllőről Biatorbágyra hogyan lehet a legegyszerűbben eljutni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonat > BP. Keleti > vonat > Biatorbágy
2012. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kocsi. Esetleg magánhelikopter.
2012. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Keletiből szerintem nem megy közvetlen vonat Biatorbágyra. Inkább metrózni kell a Délibe, majd onnan személyvonattal folytatni az utat.
2012. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz, akkor vonat>metró>vonat.
2012. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat

Közben utánanéztem, Kelenföldről indulna vonat, nagyon bonyolult ez nekem :S

4 napot kéne bejárnom reggel 8-ra érkezve, asszem mégiscsak marad az autózás az M0-son, ez meg egy vagyon lesz :(

2012. szept. 24. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

A Keletiből MEGY közvetlen vonat Biatorbágyra. Ez egy gyorsvonat, amely Keleti - Tatabánya - Komárom - Győr útvonalon közlekedik Sopronba/Szombathelyre. Gödöllőről viszonylag sűrűn indulnak vonatok a Keletibe. A Keletiből a gyorsvonatok páros óra 38-kor, délután minden óra 38-kor indulnak. Azt írtad, hogy nyolcra kellene érkezned, erre egy lehetőség vonattal:

Gödöllő indulás 5:29-kor, Keletibe érkezés 6:10-kor.

Keletiből indulás 6:38-kor, Biatorbágyra érkezés 7:03.

Kicsit korán Biatorbágyra érsz, de gondolom azért kell gyalogolni az állomástól a munkahelyre. Ez a kis út teljesárú retúrban 2240 Ft. Nem tudom mennyi lenne kocsival, de egy biztos: A VONAT SOKKAL BIZTONSÁGOSABB! Vasútbarátként mostanában ezt híresztelem. Az már más kérdés, hogy mennyire pontosak a vonatok, de közúton is lehetnek terelések, dugók. Ráadásul a vonat biztosan odatalál Biatorbágyra, míg azért autóval szerintem jóval nehezebb. Itt találsz további menetrendi információkat: [link] Jó utat!

2012. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!
2012. szept. 27. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!