Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül egy vasúti...

Mennyibe kerül egy vasúti menetjegy Innsbruckba?

Figyelt kérdés
Nem akciósra gondolok.
2012. szept. 24. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
MÁVSTARTPONTHÚÚÚ
2012. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Tudom, törölve lesz, ez is, meg az előző is. De komolyan kérdezem, hülyének vagy csicskának nézitek a másikat? Vagy úgy gondolod, tömegesen vannak itt jelen olyanok, akik fejből tudják a díjtáblázatot? Mert más csak úgy tudja megadni a választ, ha megnézi a neten. Helyetted. De jó, rendben. Legyen így. De honnan, könyörgöm? Nyékládházáról? Miskolcról Varsón át? Vagy honnan?
2012. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Upsz bocsi. Budapestről gondoltam, csak valahogy lemaradt. Igen arra gondoltam, hogy valaki hátha tudja fejből, mert utazott már arra.
2012. szept. 25. 08:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elvira pedig nekem nem elég egyértelmű. Ott csak kedvezményes oda-vissza jegyekről van információ. De nekem csak oda kellene. Szóval ha már így leugattál, akkor igazán segíthetnél is máskülönben a válaszod fikarcnyival sem ér többet, mint az én hülye kérdésem...
2012. szept. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!