Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hegyeshalom - Wien Meidling...

Hegyeshalom - Wien Meidling Railjet-tel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy Hegyeshalomtól Wien Meidling-ig mennyibe kerül a vonatjegy? Esetleg van az ÖBB-nél diákkedvezmény? Az elvira nem ír jegyárakat...
2012. szept. 26. 17:44
 1/5 anonim válasza:
Győrből 9€. Óvártól 7€. Gondolom akkor Hegyeshalomtól 6 v 7. Nincs diákkedvezmény, csak 14 év alatt, asszem.
2012. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Én írtam a MÁV-nak pár hónapja és akkor még nem volt ilyen. Hegyeshalomtól 19€ volt Bécs, Budapesttől meg 13. Kérdeztem miért olcsóbb az, amelyik kétszer messzebb van, azt írták, hogy mert ez egy akció, hogy sokan menjenek fővárosok között.
2012. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen utaztam is már azóta 9 euro volt a jegy Győrtől
2012. okt. 12. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz, így nem is olyan sok. Azt nem tudod, hogy Bécstől Győrig is ugyan ennyi e? És hogy Bécstől Hegyeshalomig mennyi? Próbáltam az ÖBB oldalon nézni, de nem találtam semmit, csak a menetrendet.
2012. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen visszafelé is ugyanígy 9 euro. Arról nem tudok, hogy lenne direkt Hegyeshalom viszonylatú sparscheine jegy, a máv oldalán én csak a Győr-Bécs jegyet találtam. De meg kell kérdezni a nemzetközi jegypénztárnál ott biztos adnak felvilágosítást. Hegyeshalomtól vagy Mosonmagyaróvártól inkább Euregio vonattal érdemes menni az olcsóbb!
2012. okt. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!