Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keleti pályaudvarról hogyan...

Keleti pályaudvarról hogyan juthatok el Zuglóba?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a Gizella utca környékére szeretnék eljutni (Iskola miatt) de nem igazán vagyok tájékozott a közlekedésben, sajnos. Tudnátok segíteni? Amúgy Maglódról mennék, de nem látom értelmét Örs vezért térig elbuszozni aztán elmetrózni Zuglóig, mert nagyon hosszú lenne az út, rövidebb ha elvonatozom a Keleti-ig és onnan visszavergődöm valahogyan Zuglóba. Szerintem Gizella utca környékén biztos van busz, vonat, villamos vagy metró, vagy akármilyen megálló. Előre köszönöm a segítséget!

2012. okt. 5. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

7, 7E, 173E


amúgy meg a legegyszerűbb:


www.maps.google.com

2012. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a www.utvonalterv.hu oldalt szoktam használni, ez azt mondja, hogy Maglódról vonatozás utána Keletiből az 5, 7, 173, 7E, 173E buszokkal tudsz menni a Gizella utcába (ez a legrövidebb idő) vagy (ez se sokkal hosszabb) elmész egy metro megállót a Puskás Ferenc Stadionig, utána 75ös trolival az Egressí úti megállóig. Esetleg még az változtathat valamit, ha a www.utvonalterv.hu oldalon a Gizella utcánál megadod a házszámot (ha hosszú utca, akkor lehet ennek jelentősége.)


Sok sikert!

2012. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2012. okt. 5. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki azt a verziót is, hogy Maglódról elbuszozol Ferihegy vasútállomásig, ahonnan gyakran járnak vonatok Zugló állomásra. Utóbbitól már gyalog is hamar ott vagy a Gizella úton.
2012. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Metró:Örs vezér tere,onnan 63,vagy 3 villamos
2012. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!