Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor lehet már az új metrókoc...

Mikor lehet már az új metrókocsival menni?

Figyelt kérdés
Még mindig az van, hogy megáll, és nem lehet beszállni, csak sunyiskodik előttem.
2012. okt. 8. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet menni, de csak csúcsidőben közlekedik (még).
2012. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le semmiről

Szerintem nem a magyar tömegköz-löködéshez való.

A fenti kapaszkodó túl magasan van, és nem is ér el sor végéig, az ajtóhoz szoruló meg sehol se tud kapaszkodni. Az üléssor 5 személyes, de hiába ül rajra soványabb ember, nem lehet 6 helyet szorítani, mert ki van "adagolva" az ülőke, 5 db kocka és kész, közé nem lehet ülni.

Szerintem vacak.

2012. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vacak? Én örülök neki, hogy ki van adagolva az ülés, mert utálom ha idegen ember hozzásimul utazás közben. A kapaszkodással meg nincs gondom, mert elég magas vagyok. Ezen kívül nagyon szép, csöndes az új metro.
2012. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
már lehet, én 2x utaztam rajta. Szerintem szép, és elég csöndes. Csak ki tudja, meddig lesz ilyen állapotban, tudjuk, hogy nálunk semmire nem tudnak vigyázni az emberek
2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel és este jár többnyire 2-2 vonat, plusz oktatómenetek is vannak, de azok utasok nélkül. Péntek és szombat este viszont még inkább nem erőltetik...
2012. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ok, akkor már elcsíphetem. Az a középső rúdtáncoszlop a kedvencem benne :P Egyébként nem értem miért nem lehetett normálisan végigpárnázni a padját... idióta volt aki így csinálta meg. Az ajtó fölötti kapaszkodó nekem is hiányzik. De legalább nem ordít a stadionok-keleti között úgy mint a régi metró?
2012. okt. 8. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as, én is utálom a szorongást, de egy fárasztó nap után már nem válogat az ember, örül, ha lerogyhat
2012. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok megint

Egyébként az ülések szerintem sokkal kényelmetlenebbek, mint a másik metrón. Én folyton fészkelődtem, mert sehogy nem tudtam rajta kényelmesen ülni

2012. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt néztem a 4-es vilin, hogy abban például nincs középső oszlop, és senkinek nem hiányzik. Viszont ott is igazán lehetne az ablakok mellett padot tenni a mostani székek helyett. legalább 1-el, vagy 2-vel több ülőhely lenne (ahogy a metrón is van), mint menetirányba fordítva.
2012. okt. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!