Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV-nál a kalauzok kikre/mik...

A MÁV-nál a kalauzok kikre/mikre használják az "ellenség" kifejezést?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A BKV-ellenőrökre, háború van köztük, több BKV-s tűnt már el a Budapest-Érd felső szakaszon, de ez visszafele is igaz, a kettes metró utolsó éjszakai járatán jegyvizsgálókat szoktak kínozni, aztán kidobják őket egy használaton kívüli szervízalagútba.
2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha-ha!


A saját ellenőreikre mondják, hogy ellenség! Ugyanis őket is szokták ellenőrizni!

2012. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Jó'van na ,egyszer poénkodok aztán már lepontoztok? :(
2012. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Saját ellenőrökre 100, hogy nem mondják, mert a saját kollégájuk... Szolgálati megbízólevele pedig rengeteg embernek van, gyakorlatilag minden vonatra jut belőlük.


Én személy szerint nap mint nap jegyvizsgálók között vagyok, de nem hallottam, hogy bárkit is ellenségnek emlegetnének...

2012. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Talán a bliccelő utasokra? xD
2012. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Pedig de! Én velük dolgozom nap mint nap, és azokra használják, akik őket ellenőrzik, vegzálják. Tehát: fővizsgáló, VBO-s. vagy utasként utazó, START-os minőségellenőr.
2012. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, illetve még a próbavásárlókra is használják, akik a korrupciót tesztelik...
2013. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:

Nem nevezném egyértelműen korrupciónak, inkább a jegyvizsgálók emberségének. Mindenki járhat úgy, hogy valamilyen okból kifolyólag nem marad pénze hazautazni, akár csak két faluval arrébb. Ilyenkor nem a jegyvizsgáló kezdeményez, de pár forintért engedi, hogy az utas hazaérjen.


Persze egy kisebb részük már utazik erre, de nem ez a jellemző.

2013. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!