Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszon lehet jegyet venni?

Buszon lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
Pesten nem tudom ez hogyan is működik a buszokon. Ha Pesterzsébet vasútállomásról szeretnék utazni busszal Csepelre, akkor a buszon tudok venni jegyet? Vonaljegyet kell kérnem? Ha a buszon nem lehet akkor hol vegyek? A jegy maga lyukasztós lesz, tehát felszállás után egyből lyukasztanom kell? : D
2012. okt. 12. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de a buszon drágább (400Ft) A vasútállomáson biztos kapsz, pl az újságosnál. Igen, buszjegyet, lyukasztani kell.
2012. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem buszjegy, hanem vonaljegy az.

Buszon nem hinném, hogy adnak, de ha igen, akkor az drágább. A másik: vegyél kettőt, ha vissza is utazol.

Üdv!

2012. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nana, a buszon csak bizonyos járatokon adnak el jegyet. Pesterzsébet megállóhelynél nem tudok BKK-jegy vásárlási lehetőségről, de azért kérdezz rá a MÁV-Start pénztárban!


A közelben Pesterzsébet, Baross utca megàllónál (ez a Topánka utca-Baross utca kereszteződésnél van) tudsz jegyet venni az újságosnál, de talán van automata is.


Pesterzsébet vasútállomásnàl megáll a 119-es és 166-os busz is - egyik sem megy Csepelre, de a vezetőtől tudsz 400 Ft-ért jegyet venni e buszokon. Csak szólj, hogy ne induljon el veled :)

2012. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
151-essel kéne mennem. akkor arra hol tudok felszállni? :O úgy tudtam megáll ott. :S az a baj, hogy egyáltalán nem vagyok ott ismerős, nem tudom mi hol van. azt olvastam valahol, ha nem veszek jegyet és jön ellenőr akkor tőle is tudok venni. nem tudom ebben mennyi igazság van.
2012. okt. 13. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A 151-es megáll a Pesterzsébet vasúti megállónál, de a buszon nem tudsz jegyet venni. Az ellenőrtől pedig 8000 Ft a "napijegy" ami szerintem nem túl jó biznisz.


Nem tudom honnan jössz, de a legnagyobb vidéki állomások pénztáraiban kapható BKK-jegy.

2012. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szabadszállás.. itt nem hinném, hogy lehet kapni.. esetleg Kecskeméten tudnék venni, ha ott lehet kapni.. : / ez nagyon gáz, hogy nem árulnak a buszon jegyet.. -.-"
2012. okt. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!