Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg tudom nézni valahol a...

Meg tudom nézni valahol a volánbusznak a sofőrjeit?

Figyelt kérdés
meg szeretném nézni az egyik sofőrt mert egy köcsög volt és így szeretnék menni a volánhoz panasszal.

2012. okt. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. A sofőrök sem tudják megnézni melyik utas volt velük köcsög.
2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudod
2012. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Írd meg nekik, hogy melyik járat, melyik nap, ők abból tudni fogják. De eredményt ne várj, én egyszer egyértelműen bizonyítottam, hogy csalt a jegyárral a sofőr, mégse lett eredménye. "Az esetet kivizsgáltuk, szabálysértés nem történt." Mindössze 15 ezret vasalt be zsebbe a sofőr, egy járaton. Szerintük ez szabályos...
2012. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Először tölts el Te is egy napot ahogy Ő, és utána panaszkodj.
2012. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Járatszám alapján egyértelműen azonosítható, de a vonalszám vagy rendszám ÉS hely vagy időpont együtt is megfelel e célra. Én egyébként arra buzdítanálak, hogy kulturált formában, de mindenképp tegyél észrevételt, mert visszajelzések nélkül esélytelen a szolgáltatás színvonalát monitorozni. Így pedig akkor sincs esély a színvonal emelésére, ha ez valakinek véletlenül megfordulna a fejében.
2012. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!