Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen dolog az alábbi dolog...

Milyen dolog az alábbi dolog egy tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról,ha valaki buszon,vagy vonaton vagy villamoson azzal szokott játszani utazás közben,hogy fúj lufit és addig fújja míg ki nem durran.

És mikor kidurran akkor az utastársak elkezdik:hjajjj:(

És a lufis fiú röhög:D

29/F



2012. okt. 22. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utazási feltételek között van hogy nem zavarhatja a többi utast hangoskodással, szóval megkérem hogy hagyja abba. Ha ezt nem teszi meg, kedvemtől függően szólok a sofőrnek hogy dobja le, vagy én dobom le a buszról.
2012. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem szép dolog, de nem értem miért kell ezen ennyire kiakadni. Felesleges ezen idegeskedni.
2012. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neveletlenség, de valószínűleg az ilyennek is vannak/voltak szülei, az ő feladatuk a nevelése, nem a tiéd. Te csak az idegeidet "koptatod", ha az ilyesmivel foglalkozol. Az embereket kénytelenek vagyunk elfogadni olyannak, amilyenek.
2012. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hol is laksz te pontosan hogy ennyitől már így kiakadsz? :D


Mifelénk valahogy általános dolog hogy kis retkes cigánygyerekek szaladgálnak meg ordítoznak a buszon, közbe üvölt a kezébe a cigányhifi(telefonról cigányzene, maxra felhangosítva persze)

A sofőr meg nem mer szólni, mert ott ülnek közbe a kigyúrt kancigányok is...


Na ehhez képes a lufidurrogtatás szerintem semmi...

2012. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kisebbségi komplexus.Nem tud a nyomorult már mit kitalálni,hogy figyeljenek rá.Majd egyszer egy jó nagy pofon fog durranni a szája szélén:))))
2012. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A metrón is kifogtam egy ilyen embert csak nem lufit pukkasztott hanem elkezdett üvöltözni az üléssel :DD De nagyon vicces volt ahogy ott áll és üvöltözik a székkel és tök értelmetlen dolgokat mond :D De amúgy holtrészeg volt. Menni alig tudott.
2012. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy részeg volt, lehet skizofrén, egyszer már 3as metrón én is láttam egy embert, az csak úgy random kiabált mindenfélét, meg sértegette a mellettelévőt :D amúgy én már szállítottam le családot a buszról emiatt(megjegyzem nem cigók voltak) 3 gyerekkel voltak, és azt játszották, hogy a busz végében ahol a motor miatt magasabb a padló, arról ugráltak le-fel, és mikor már harmadjára szóltam rájuk, illetve a szüleikre, hogy mi lenne, ha megkérné őket, hogy fejezzék be, szóltam sofőrnek(ismerősnek :D), hogy legközelebbi megállóban álljunk már meg, és szóljon nekik. persze hozzá kell tenni, hogy azért kellett leszállniuk, mert még nekik állt feljebb.
2012. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!