Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyuláról hogyan jutok el...

Gyuláról hogyan jutok el Gyulaváriba? Melyik busszal?

Figyelt kérdés
Szeghalomról indulok, bemegyek Gyulán a buszpályaudvarig, és utána nem tudom hogy melyik buszra száljak fel hogy eljussak Gyulaváriba a Fehér-körös útra. Gyulaváriba van buszmegálló? vagy gyulán sokat kell gyalogolni hogy odáig eljussak? Sose voltam még busszal Gyulán. És holnap reggel 10-re kell Gyulaváriba érnem!

#megálló #busz #Gyula #gyulavári
2012. nov. 7. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] - innen tovább a Volán menetrendre kell kattintanod és be is adja a keresőjét.

Megjegyzés: belinkeltem volna a rendes oldalát, de valamiért a gyk.hu oldalán tiltva van.

2012. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Megpróbáltam.

Gyuláról indulni és a cél Gyulavári legyen, de azt írja nincs keresési találat. :(

2012. nov. 7. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nincs találat: ez a helyközi buszok menetrendi keresôje és Gyulaváriba nem járnak, csak helyi buszok. (Félre ne érts, ezt nyilván nem kell tudnod.)


Neked a gyulai helyi járatok menetrendjére van szükséged, amit itt találsz: [link]


A 4-es busz lesz a nyerő, ha jól látom.

2012. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Végülis megoldódott a probléma :)

Mert reggel elmentem a 7:42-kor induló busszal, az elvitt Gyulán a buszpu.-ig, ott átsétáltam a fő útra, és ott pár perc múlva már jött is a busz ami elvitt gyulaváriba.

2012. nov. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!