Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keletiből ferihegyre hogyanis,...

Keletiből ferihegyre hogyanis, mennyiért is?

Figyelt kérdés

Keleti-ferihegy:

1.Verzio-Keletiből gyalog Zuglóig,onnan vonattal a Ferihegyi megállóig,igen ám,csak az 1es terminált bezárták,és ettől a vonatállosmástol a 2.terminál milyen messze van?

2,Verzio:Keletiből metroval a Deákig,onnan 3as metroval kőbányáig,majd 200as busz

Itt az lenne a kérdésem,hogy elég a metrora venni egy 2 szakaszjegyet,vagy elég ha a átszálló jegyet veszem meg?

Köszi mindenkinek előre is


2012. nov. 8. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél egy átszállójegyet, az egyik végét kilyukasztod a Keleti metróbejáratánál, az elég lesz egészen Kőbánya-Kispestig, a másik felét pedig a reptéri buszon.
2012. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és az 1-es termináltól még messze van a 2-es, ott meg kellene várnod a buszt, és ugyanúgy felszállni rá.
2012. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ohh,no ezt nem tudtam,azt hittem h metro átszállásnál ki kell lyukasztani a másik végét is.

Köszi a leírást,ment a zöld,még annyi h távolságban mennyi a vasuti megállohely,és a 2.terminál között?

2012. nov. 9. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:
6 km.
2012. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ja, és az 1-es termináltól még messze van a 2-es, ott meg kellene várnod a buszt, és ugyanúgy felszállni rá."


Ezt nem értem, miért kell leszállni a buszról az I. terminálnál, mikor a 200-as kimegy a II.ig?

2012. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. verzió: Déli pu. felé 3 megálló a 2-es metróval, a Deák térig, majd a 3-as metróval végig Kőbánya-Kispestig. Onnan 200E busszal Liszt Ferenc Airport 2 végállomásig. Ehhez elég egy átszállójegy.


2. verzió: 5, 7, 7E, 173, 173E buszok bármelyikével Bosnyák tér / Újpalota / Rákospalota felé Zugló vasutàllomásig, majd vonattal Ferihegyig. Onnan 200E busszal a végállomásig. Ez utóbbi útvonal csak optimális esetben gyorsabb az elsőnél. Egy vonaljegy kell, plusz egy vonatjegy Ferihegyig valamint egy kedvezményes csatlakozó buszjegy a 200E-re.

2012. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harkonnen, a második válaszom arra vonatkozott, ha vonattal megy ki az 1-es terminálig. Onnan még buszozni kell, nem sétatávolságra van a 2-es terminál. Én legalábbis repülés előtt bőrönddel nem igen vállalnék be egy 6 km-es túrát, de hát nem vagyok egyformák. :)
2012. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!