Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Esztergomból mikor járnak át...

Esztergomból mikor járnak át városi buszok Párkányba (Sturovo)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy járnak, múltkor láttam egy Eszergom-Sturovo táblás buszt, és városi volt.

De nem tudok hol utána nézni.

Neten találtam egy oldalt, ahol ír a buszokról, de ott még a fizetésnél KORONA van, és éppenséggel 3 éve eurót használunk.

Szóval kissé régi a dolog.



2012. nov. 19. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Márpedig ez az érvényes menetrend, a vertesvolan.hu és a cp.sk szerint is. Ráadásul a volan.hu hivatalos forrás, ám ciki, hogy nem friss az árakra vonatkozó információ.
2012. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a jegyárak vannak.


Viszont menetrendet én sem találtam, igaz van oda busz ha jól tudom Esztergomból indul olyan 10 óra körül, egyszer mentem már azzal, de az sem ma volt sajnos, így lehet már változott.


06 33 511-721 Ez a telefon szám az Esztergomi buszvégállomás száma itt tudsz érdeklődni, mert ott a buszvégen te nem fogsz találni értelmesen leírt menetrendet az is biztos.

2012. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Íme a menetrendi kereső: www.cp.sk
2012. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!