Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a debreceni...

Hogyan jutok el a debreceni Nagyállomástól a Balmazújvárosi út és Köntösgátsor utca kereszteződéséhez?

Figyelt kérdés
Legalább fél órája böngészem a menetrendet de nem találok oda buszt.A 21-es vagy 20-as láttam,hogy talán arra jár,de nem tudom pontosan.Kérlek segítsetek!!!
2012. nov. 25. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem debreceni ismerőstől ezt írta vissza:


először is a Köntösgát sor az csak úgy ennyi, és nem utca.

A 21-est jól nézte (Vízmű megállóhelynél kell leszállni), csak nagyon ritkán jár. Ha pont akkor kell mennie, amikor az megy, szerencséje van.

Amúgy meg elmegy a Segner térre (10, 10A, 10Y, 32, 2-es troli), majd 33, 33Y, erről is a Vízműnél kell leszállni.


Vagy el lehet menni 43-assal a Köntösgát sor megállóig, így végig kell sétálni a Köntösgát soron (10 perc kb.) és ott van. De a 43-assal hosszú, mert össze-vissza kerül, viszont lehet, hogy még így is rövidebb, mint a Segner tér és a 33, 33Y.

2012. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!Igazából egyik sem túl jó,az első kettővel semmiképp sem tudok menni,mert nem jár akkor,mikor nekem kéne.A 43-nál meg nagyon tartok a 10 perc sétától,plusz mivel ismeretlen terep,félek nem találom meg a helyet,de nem nagyon más választás...

Köszönöm mégegyszer!

Aki esetleg még tud vmi buszt,írhat nyugodtan!

2012. nov. 25. 19:04
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Egy kis csellel egy busszal a közelben tudsz teremni. A Nagyállomásnál felszállsz az Auchan-buszra. Ez ingyenes járat, igaz egy órában egyszer jár, de nem fogja nézni senki se, hogy nem az Auchan-ba mész. Leszállsz az Auchannál, majd visszasétálsz egy keveset és azt hiszem az első utcán lekanyarodsz jobbra (az Auchan oldalában járva). Az a Köntösgátsor és a Balmazújvárosi kereszteződése lesz, mert ugye te a Balmazújvárosin sétáltál le.

Itt térképen is láthatod: [link]


Ott a 'Diego Debrecen' környékén van az Auchan, s láthatod, hogy nincs messze tőle a Köntösgát sor.


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves tőled!Igen,gondoltam az Auchan buszra is!Már nem aktuális,tegnap volt ott dolgom,de köszönöm a választ mégegyszer :)
2012. nov. 27. 22:56
 5/6 anonim válasza:
Nincs mit! Sikerült amúgy eljutni oda? :)
2012. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen!!!Köszönöm :)
2012. nov. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!