Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti mertek még metróra ülni...

Ti mertek még metróra ülni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ujpestol kobanyaig peldaul plusz egy ora es ket -harom atszallassal lehet eljutni bkval ha nem a 3-as metroval megyunk. Szoval sok esetben nincs mas alternativa annak akinek nincs kocsija. Ti nem feltek hogy lesz vm baj?

2012. nov. 26. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Inkább ki se lépj a házból, hátha lesz vmi baj...
2012. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Én parás vagyok, és félek is. Ha nem muszáj, akkor nem szállok metróra, de sajna néha elkerülhetetlen.

Emellett bosszant, hogy eszméletlen sok pénzt nyomnak a bkv-ba, miért nem lehet abból mondjuk az elrepedt síneket kicserélni.

2012. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Kitől kéne félnem? Orbán tudtommal még nem jár le a nép közé metrózni

Már elmúlt a kommunista időszak, amikor mindenki vigyázott a másikra, senkire nem számíthat az ember ma

Gondolom nem vagy 9-12éves, illik már felnőni és ehhez mérten bátorodni, akire vadásznak valami végett az miért nem fél szerinted? mert az van benne úgysem tudja előre mi fog történni

20/F

2012. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
49%
Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, ha a táskádat az öledbe veszed, a farzsebedben nem tartasz tárcát és nem alszol el, nem villogtatod a legújabb 200 ezres okostelefont, nem kell semmitől félned a metrón.
2012. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Mégis mi a r***** f**** történne? Nem is értelek. Hány éves vagy?
2012. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Valaki megmagyarázán, miértl ettem lepontozva? Rendszeresen metrózom, és még semmi bajom nem történt. Valaki felvilágosítana, hogy mégis mitől kell félni ahelyett, hogy csak egy pirosat nyom?
2012. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Én speciel a 3-asra nem szívesen ülök fel. Ki tudja, hogy mikor fog kigyulladni!
2012. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ülj bringára, ha ennyire parázol, végállomástól végállomásig 50 perc alatt ott vagy, még ha nem is vagy túlzottan edzett. Sőt, a legtöbb utazás (úticéltól úticélig, ami legtöbbször nem metróállomás) simán rövidebb ideig tart biciklivel, mint BKV-val. És nincsenek rajta csövesek, ellenőrök, más magántulajdonát kulturális habitusból eredően nem tisztelő magyar állampolgárok, ellenben mindig van ülőhely és mindig akkor indul, amikor odaérsz :) Ja, és még olyanról nem hallottam, hogy egy bringa kigyulladt volna.
2012. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan tisztában vagyok a rossz műszaki állapotból eredő kockázatokkal, de ez kicsit olyan, mint a terrorizmus: nem tudod elkerülni, ám nem is lehet állandó félelemben utazni/élni, ezért inkább ignorálod. Nem mondom, tartottam már fel metrót azért, mert enyhe égett szagot éreztünk többen is, de végül ezúttal nem lett gond.


Btw pont Újpestről vonattal ki lehet váltani a metrózást, a Nyugatiban kell Kőbánya-Kispest felé átszállni. Persze a ritkább követés és a hosszabb útvonal miatt nem versenyképes a metróval, de ha ennyire parázol, gondold meg.

2012. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
62%
Nyugat-Európai szintet ne kívánjatok, mert akkor igencsak ritkán fognak járni a buszok, és totál szervezetlen lesz az egész.
2012. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!