Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volt már olyan veletek buszon,...

Volt már olyan veletek buszon, hogy leültetek valaki mellé és volt valami rajta ami miatt inkább átültetek mellőle máshova?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért én megnézem hogy ki mellé ülök le. Szóval ilyen még nem.

De olyan már igen hogy leültem szépen és be is aludtam ahogy szoktam. Aztán valami iszonyatos dögszagra keltem fel és láttam hogy egy vénasszony ül mellettem(vagy lehet zombi volt...)

Elég erős a gyomrom, de inkább kikászálódtam nagy nehezen mellőle és az út maradék 90%át inkább állva tettem meg a busz túlsó végében...


Aztán másik eset hogy helyi járaton, ahol amúgy is csak állóhely volt ismerősökkel utaztunk. Aztán egyszer csak iszonyatos, egész buszt betöltő sz@rszag, na akkor gyorsan leszálltunk a következő megállóban és inkább vártunk 10 percet a következő buszra.

2012. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akárki mellé azért nem ülök le, és lehetőleg azt is megválogatom, hogy ki ülhet le mellém - értsd: ha valaki nagyon nem szimpatikus az ápolatlansága miatt, akkor inkább gyorsan felpattanok, mielőtt sarokba szorítana.
2012. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!