Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik busszal jutok el a...

Melyik busszal jutok el a Keleti pu. -tól az Ecseri útig?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
semelyikkel. felszállsz a metróra, deákon átszállsz a 3-as vonalra, és az ecseri úton leszállsz.
2012. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző: nem olvasol a sorok közt. A kérdező nem akar metrózni, mert bliccelne.


A kérdezőnek: nehéz ügy, de egy megoldás:

24-es villamossal Orczy térig,

28-as villamossal Mázsa utcáig,

onnan 3-as villamossal ott, ahová pontosan mész. (Ecseri út M-megálló, vagy Közterületfenntartó Zrt.)


Ez persze jóval nehezebb út.

2012. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, értem.. azért az a 320 ft, amibe a metrójegy kerülne, sztem rohadtul nem ér meg egy büntit. nem mellesleg, azokon a buszokon, ahol sosem jár ellenőr, mostmár kötelező az első ajtón felszállni, és mutogatni a jegyet.. tapasztalat, itt a lakótelepen pár napja ez van, és ahogy hallottam az összes, ellenőr által ritkán látogatott járaton is.
2012. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az említett okok miatt nem is ajánlanék egyébként buszt. Viszont teljesen kiszámíthatatlan, villamoson bukkan fel ellenőr.


Persze nem szeretnék rosszat vélni a kérdezőről, de gyanús, hogy így kérdezte.

2012. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretnék bliccelni. Nekem teljesen mindegy, hogy mivel jutok el, csak mivel most busszal járok, éppen ez jutott eszembe.

A válaszaitokat köszönöm.

2012. dec. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!