Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten melyik busz visz...

Budapesten melyik busz visz el a Nyugatiból az ELTE-ig?

Figyelt kérdés
Ha lehet írjátok le hogy mikor megy az adott busz, szombat kéne, délelőtt és kora délután is.
2012. dec. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ELTE micsoda? Mindegyik kar máshol van.
2012. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Google maps, és bkv.hu nagyon hasznos oldalak.

Ha egyre gondolunk, akkor 4-es vagy 6-os villamossal Petőfihíd budai hídfőig mész. De ja ahogy előttem mondták kéne egy kis pontosítás.

2012. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az informatikai karhoz kéne, lesz egy robotnap ott és oda szeretnék menni.
2012. dec. 2. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a 4-es 6-os villamosokat Google Map-on, Hogy megállnak-e kicsit északra az épület mellett ahova menni akarsz. Sajnos az ELTE épületek eléggé szét vannak szórva, és nem vagyok benne biztos hogy ugyanarra gondolunk.
2012. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es/6-os villamossal kell menned Petőfi-híd budai hídfőig, ezek a villamosok néhány percenként járnak, és kb. negyed óra alatt vagy ott. A megállóban leszállsz, lemész a lépcsőn az aluljáróba, lent balra, majd a végén megint balra, a lépcsőn felérve jobbra, majd egy hosszú járda vezet végig egy parkon, ezen kell végigmenned, majd eléred először az Északi tömböt, utána a déli tömböt, azt nem tudom, hogy a robot nagy melyikben lesz, de innen már megtalálod :)
2012. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Zöld ment mindenhova!
2012. dec. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!