Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki hányszor, milyen gyakran...

Ki hányszor, milyen gyakran szokott busszal, trolival, metróval vagy villamossal közlekedni?

Figyelt kérdés
Általánosan :)

2012. dec. 2. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azzal járok suliba így minden nap munkanap.
2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam függ attól mikor hol lakom és milyen gyakran járok haza vidékre/barátnőmhöz.


Villamos naponta, vagy gyalog, busz főleg hétvégenként-hét elején...szal heti mondjuk 2 alkalom, metrót most nem használok, korábban az is napi szinten volt.


Trolival még sosem utaztam.

2012. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
neha hetvegenkent felszallok a bkv-ra, de olyankor elmegy a jokedvem, annyira lepukkant a legtobb jarat.
2012. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A nyáron dolgom volt a Deák téren, de közben át kellett ugranom a Ferenciek terére. Mivel jó helyen sikerült leparkolnom, inkább felszálltam a metróra! A fél órával hosszabb parkolás került volna 200Ft-ba, de így "megúsztam" 640-ből!

Nem hiába: Így mulat egy magyar úr!

2012. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Általánosan nem szoktam hála az égnek, mivel van autóm. Ha épp nincs pénzem tankolni, inkább itthon rohadok, minthogy bkv-ra szálljak. Bár augusztus 20.-án azt választottam, de kizárólag a metrot, mert elcseszték az egész várost és barátnőmet érdekelte a tüzijáték.
2012. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Busszal trolival naponta, villamossal metróval ritkábban csak ha van arra dolgom.
2012. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát így mulat a tájékozatlan! Ugyanis 2 megállóra elég egy szakaszjegy is, az olcsóbb, mint a vonaljegy.

Na meg a belvárosban lassú és drága az autó, mert rövid távra mész és többet állsz a jelzőnél, mint amennyit haladsz.


Na meg ez csak egy megálló, mire leérsz a mozgólépcsőn, és felérsz a másikon, addigra gyalog is ott vagy.

2012. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja nem kettő, hanem egy megálló. A gyaloglás nem jutott eszedbe?
2012. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én hetente 1-2 alkalommal buszozok, más meg sajnos nincs itt. Csak vonat, de azt meg nem használom helyben, mert nekem éppen nem jó, pedig már lassan sűrűbb, mint a busz. De ha más városba megyek, akkor vonattal utazom szinte mindig.
2012. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én gyakran járok busszal munkába de az céges busz így ingyen van és mindig van helyem és nem kell egy büdös hajléktalan vagy egy nyivákolós kisgyerek mellé ülnöm és még jegyellenőr se zaklat alvás közben! :)Amúgy ha nem megyek munkába akkor csak autóval járok busszal már nem is tudom mikor mentem utoljára!
2012. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!