Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győr-Bécs vonatjegy ára...

Győr-Bécs vonatjegy ára mennyi? Diákjegy esetleg? Konkrétan a bécsi Westbanhofra.

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt minden infót megtalálsz:

[link]

2012. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ebből nem egyértelmű. Az a 9 euró lehet?
2012. dec. 8. 21:27
 3/6 Levander válasza:
Én azt javaslom, a Pénztárnál érdeklődj, mert úgy hallottam, tömve vannak a bécsi járatok a karácsonyi hercehurca időszak miatt... A linken lévő jegyárak pedig fix időpontban induló járatokra szól.
2012. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemzetközi forgalomban nincs diák jegy!!!


A Bécsi karácsonyi vásár miatt, minden arra közlekedő vonat tömve!!


Csak mentesítő járatra van jegy, menetrendiben szereplőre 95% hogy nincs.

2012. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Okosak a válaszolók...


A probléma ott kezdődik, hogy nemzetközi forgalomban helyjegy VÁLTHATÓ, tehát nem kötelező. Emellett a kirándulójegyek NINCSENEK vonathoz kötve.

Így nem is értelmezhető az a kijelentés, hogy 95%-ban nincs hely rájuk...


A mentesítők a várható magas utasforgalom miatt indultak, de ha akar az ember felszállhat a menetrendi vonatra helybiztosítás nélkül, csak lehet végigállja az utat Bécsig mert rengetegen vannak.


Kérdező: Az első válaszoló linkjén elég értelmesen le van írva a kínálat. A 9 eurós ajánlat (ahogy le is van írva) nagy kedvezményes és korlátozott darabszámban él. Ezek egy normál időszakban is hamar elfogynak előre, karácsonyi időszakban pedig 10000000000000000000% hogy elfogytak már 60 nappal előre.


Ha railjettel szeretnél menni, akkor az alábbi ajánlatokkal szemezhetsz:


Kirándulójegy városi közlekedés nélkül:


Menettérti útra, felnőtteknek 25 €, gyermekeknek 6-14 éves korig 12,50 €.


Kirándulójegy a bécsi városi közlekedésre is:


Menettérti útra, felnőtteknek 33 €, gyermekeknek 6-14 éves korig 16,20 €.


Győrből indulnak Euregio vonatok is, ezek sima személyvonatok amik nemzetköziek. Erre olcsóbb a jegy:


Győr - Bécs - Győr: 16 €


Győr - Bécs - Győr + bécsi városi közlekedés: 20,30 € (gyerekeknek 10 €) (csak Győrben kapható!)


(Oda-vissza ennyi.)

2012. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. válaszadó, remek ötletet adtál, köszönöm szépen!

Nem vetem a fáradságot, hogy pontosan átbogarásszam, de felhívtad a figyelmem egy itthonról pontosan megtervezhető kirándulásra.

Elég sokszor jártam Bécsben, de szinte semmit nem láttam. Itt az ideje bepótólni!

2018. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!