Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megvenném az M63 003-mas...

Ha megvenném az M63 003-mas mozdonyt, beszállnátok a javításába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítenétek? Vasutasokat is kérdezem és még mindenkit.


2012. dec. 15. 13:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti:P De inkább csak munkával. Csak ne hívjuk gyíknak, mert az olyan hülye név egy mozdonyra, szerintem.
2012. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Lehet megveszem, most vagy pár év múlva.


Köszönöm a szépen.

2012. dec. 15. 14:18
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenmunkával én is szívesen segítenék! mindenesetre baromira irigyellek! ettől már csak az lenne szebb, ha az én kertemben állna... asszem benne laknék...
2012. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pénzel be tudtok szállni?
2012. dec. 15. 15:05
 5/22 darujev ***** válasza:
100%

Azért az nem éppen úgy van, hogy Kis Pista fogja magát és vesz egy mozdonyt, majd felújítja pár pajtással. Nem tudom, de gondolom a MÁV Nosztalgia tulajdona, ők nem hinném, hogy eladnák.. Gondolom működőképes állapotra gondolsz a felújítás alatt.. az simán több tíz (száz?) milliós banzáj is lehet + vételár, ha egyáltalán eladnák. Maga a teljes nagygenerál se kis feladat és utába még az NKHnál le is kell vizsgáztatni. És még megannyi nehézség.

Valami egyesületesdi járhatóbb út lenne, ahol a Füstivel/MÁV nosztalgiával karöltve esetleg lehet valamit kezdeni, ha a részükről is van szándék.

2012. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy segítenék, de csak munkával :)
2012. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

oké, én is úgy akarom mint az M61-eseket.

Már érdeklődtem, de nem adják el, lehet majd pár év múlva lefektetéssel megveszem, ráköltök vagy 40 milliót ,és utána jó lesz.

2012. dec. 15. 18:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De nem fogod megvenni, mert múzeumi darab.

És kicsit unalmasak már ezek a mozdonyvásárlós kérdéseid...

2012. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első.


Már van a gyáramba egy mozdony. Szóval nem lenne gond felújítani.

2012. dec. 15. 19:04
 10/22 darujev ***** válasza:
100%

Hat éve volt az index fórumon egy villamosmentő 'mániákus', aki nyitott egy topikot, vicces volt.. a végén dilitopikká lett nyilvánítva. Az ilyen megveszem a mozdonyt dologról az jut eszembe. Megvennéd, ráköltenél 40 millát, de azért kérdezed, hogy pénzel (sic!) be tudna-e szállni a közönség. Azért egy ilyet, még ha komoly is lenne, nem egy gyakorikérdések jelentőségű oldalon kell megszervezni..


Ó a jó kis Villamos Védő Egylet topik..

[link]

2012. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!