Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért késnek a buszok még...

Podányi gergely kérdése:

Miért késnek a buszok még akkor is ha pontosan indul?

Figyelt kérdés
mert én mindig lekésem
2012. dec. 17. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

először is azért lehet a késés, mert több a felszálló, illetve a leszálló is

nem lehet ezt kisakkozni

2012. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ne késed le, csak mindig korán mész a következőhöz ;-)
2012. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet.

Pl kiesik egy busz,ezért ritkábban jár.Ha ritkábban jár,ugyanarra a buszra jóval több utas akar fel és leszállni,ami több időbe telik.És mivel minden megállóba egy kicsit többet kell állni,mint megszokott,a később következő megállókban ez az idő összeadódik,ami több percbe is megmutatkozhat.

Lehet,hogy baleset van valahol,és terelőúton kell jönnie,ami esetleg több idő.

Vagy ha pl piac,temető vagy kórház közelébe megy el,ott az öregek rajzanak,Ők meg jóval lassabban szállnak fel-és le,mint egy fiatal.

De ezeken kívül is sok oka lehet még...légy türelmes,és indulj el 3 percel korábban.Inkább várj 3 percet,mint hogy lekésd.Az a 3 perc már semmit sem számít....megéri,próbáld ki!!

2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak pár Budapest környéki járaton utazok. Azt láttam, hogy csak akkor lehet betartani a menetrendet, ha szinte nincs utas. Ha a megállók többségében megáll a busz, mindig van legalább 10 perc késés, Esztergomig még több. Úgy látszik, azt nem kalkulálják be megfelelően a menetrendekbe, hogy a busz sok helyen megáll.
2012. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Ha késik egy busz, akkor hogyhogy mindig lekésed? Ha pontos lenne, akkor se érnéd el ezek szerint... :)
2012. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reptoid ***** válasza:
100%

#5

Én is ezen filóztam egy darabig :D

2012. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!